Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".

Polecamy

Genialny zestaw na prezent od ROZETTE.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jaką drukarkę wybrać do domu lub biura radzi przedstawiciel firmy Allper.

Mono czy kolor? -  To chyba najważniejsze pytanie, jakie zadajemy sobie podczas planowania zakupu nowej drukarki. Aby jednak na nie odpowiedzieć, musimy przede wszystkim wiedzieć:

 • czego oczekujemy od urządzenia oraz
 • co będziemy drukować?

Jeśli drukarkę potrzebujemy do wydruku faktur, dużej ilości tekstów powinniśmy wybrać rozwiązanie monochromatyczne, gdyż tu koszty wydruków będą relatywnie niskie, w zależności od klasy urządzenia i ilości stron drukowanych miesięcznie. A może jednak interesuje Cię drukowanie w kolorze? To, co pewne to fakt, że poszczególni producenci mają w swoim portfolio maszyny, które z łatwością można dobrać do potrzeb Klienta. W szczególności  należy precyzyjnie dobrać ilość wydruków miesięcznych pamiętając, że zazwyczaj droższe w zakupie rozwiązania są tańsze w późniejszej eksploatacji, a przy opcji druku w kolorze te koszty stają się istotne.

 

Skan? Ksero? To kolejna kwestia, którą musimy rozważyć. Czy potrzebujemy kompletne rozwiązanie biurowe, kompaktową maszynę, która zarówno drukuje, ale i skanuje, a także ma możliwość kserowania, a nawet odbierania faksu?

Warto się zastanowić nad taką opcją, gdyż w jednym urządzeniu mamy wówczas komplet rozwiązań. Szereg dodatkowych funkcji jak: podajnik automatyczny, opcja faksu, skanowanie bezpośrednio do maila, które są nieocenione w codziennej pracy.

 

Format: A3, A4, A5, koperta, wizytówki, recepty? To także potrzeba, którą warto rozważyć. Dlatego warto sprawdzić specyfikację, by maszyna, którą potrzebujemy obsługiwała dany format papieru.

 

Sieć/ dupleks – czy drukarka/ urządzenie wielofunkcyjne? Zanim zdecydujesz się na zakup urządzenia drukującego pomyśl czy będzie ono stało obok komputera, czy na open space – w przestrzeni, w której będzie korzystał z niej cały team? Warto nad tym się poważniej zastanowić, aby po jakimś czasie nie być zmuszonym do zmiany urządzenia. Dupleks, czyli automatyczny druk dwustronny – maszyny z tego typu rozwiązaniem to zawsze duży atut i przyspieszenie pracy związanej z drukiem. W dużej firmie – rozwiązanie obowiązkowe.


 


 

Zachęcamy do kontaktu z Działem Handlowym Allper. Przedstawiciele firmy z Częstochowy z chęcią pomogą w doborze odpowiedniego rozwiązania. Allper posiada partnerstwa i certyfikaty takich Producentów jak Xerox, OKI, Epson, HP, Brother, którzy są światowymi liderami w branży druku / przetwarzania obrazu.

Wybrane ogłoszenia

Genialny zestaw na prezent od ROZETTE.
Idealny dla kobiety.
Ogromna paczka kredek
Kreatywna zabawa dla każdego.
Pióro wieczne + długopis + etui
PATIO DYSTRYBUCJA SP. Z O.O. poszukuje handlowca.
Szeroka oferta torebek na Boże Narodzenie.
Wesołe hitowe emotikonkiWesołe hitowe emotikonki
Sprzedam22 (sugerowana cena detaliczna) PLN
Hitowe Emotikonki to obecnie najprzyjemniejszy pre ...
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Osłona ochronna antywirusowa MemoBe do biura i skl ...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Piękny zestaw prezentowy marki CRESCO.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Cyberprzestępcy w akcji, czyli czego boją się polscy przedsiębiorcy

  Złośliwe oprogramowania, wirusy oraz ataki hakerów to najczęściej wymieniane zagrożenia, jakich obawiają się polscy przedsiębiorcy z sektora MŚP – wynika z badania ARC Rynek i Opinia, wykonanego na zlecenie firmy home.pl. A jak się zabezpieczają? Używają programów antywirusowych, stosują certyfikaty SSL, ale też zlecają zarządzanie zabezpieczeniami specjalistycznym firmom.

  Więcej…  
 • Videoreportaż z corocznego spotkania firmy HAMELIN Polska Sp. z o.o.

  Zapraszamy do obejrzenia videoreportażu ze spotkania firmy HAMELIN z największymi jej odbiorcami. Event miał miejsce w Łodzi i zgromadził liczną grupę największych graczy na rynku PBS. Nie zabrakło tam także naszej redakcji.

  Więcej…