Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Jaką drukarkę wybrać do domu lub biura radzi przedstawiciel firmy Allper.

Mono czy kolor? -  To chyba najważniejsze pytanie, jakie zadajemy sobie podczas planowania zakupu nowej drukarki. Aby jednak na nie odpowiedzieć, musimy przede wszystkim wiedzieć:

 • czego oczekujemy od urządzenia oraz
 • co będziemy drukować?

Jeśli drukarkę potrzebujemy do wydruku faktur, dużej ilości tekstów powinniśmy wybrać rozwiązanie monochromatyczne, gdyż tu koszty wydruków będą relatywnie niskie, w zależności od klasy urządzenia i ilości stron drukowanych miesięcznie. A może jednak interesuje Cię drukowanie w kolorze? To, co pewne to fakt, że poszczególni producenci mają w swoim portfolio maszyny, które z łatwością można dobrać do potrzeb Klienta. W szczególności  należy precyzyjnie dobrać ilość wydruków miesięcznych pamiętając, że zazwyczaj droższe w zakupie rozwiązania są tańsze w późniejszej eksploatacji, a przy opcji druku w kolorze te koszty stają się istotne.

 

Skan? Ksero? To kolejna kwestia, którą musimy rozważyć. Czy potrzebujemy kompletne rozwiązanie biurowe, kompaktową maszynę, która zarówno drukuje, ale i skanuje, a także ma możliwość kserowania, a nawet odbierania faksu?

Warto się zastanowić nad taką opcją, gdyż w jednym urządzeniu mamy wówczas komplet rozwiązań. Szereg dodatkowych funkcji jak: podajnik automatyczny, opcja faksu, skanowanie bezpośrednio do maila, które są nieocenione w codziennej pracy.

 

Format: A3, A4, A5, koperta, wizytówki, recepty? To także potrzeba, którą warto rozważyć. Dlatego warto sprawdzić specyfikację, by maszyna, którą potrzebujemy obsługiwała dany format papieru.

 

Sieć/ dupleks ? czy drukarka/ urządzenie wielofunkcyjne? Zanim zdecydujesz się na zakup urządzenia drukującego pomyśl czy będzie ono stało obok komputera, czy na open space ? w przestrzeni, w której będzie korzystał z niej cały team? Warto nad tym się poważniej zastanowić, aby po jakimś czasie nie być zmuszonym do zmiany urządzenia. Dupleks, czyli automatyczny druk dwustronny ? maszyny z tego typu rozwiązaniem to zawsze duży atut i przyspieszenie pracy związanej z drukiem. W dużej firmie ? rozwiązanie obowiązkowe.


 


 

Zachęcamy do kontaktu z Działem Handlowym Allper. Przedstawiciele firmy z Częstochowy z chęcią pomogą w doborze odpowiedniego rozwiązania. Allper posiada partnerstwa i certyfikaty takich Producentów jak Xerox, OKI, Epson, HP, Brother, którzy są światowymi liderami w branży druku / przetwarzania obrazu.

Wybrane ogłoszenia

Idealny dla każdego
Pudełka tekturowe na prezenty od zajączka :) albo ...
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Dostępny w 7 kolorach.
Nowość w ofercie Rafcom.
Książeczka idealna dla małych i dużych modniś. ...
Poszukiwani pracownicy
Zestaw Kreatywny od ROZETTE
Piórnik z najmodniejszej ostatnio kolekcji BESTIES ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Biurowe rewolucje - akcesoria do czyszczenia marki Activejet

  Mówi się, że porządek to podstawa i ciężko się z tym twierdzeniem nie zgodzić. W bałaganie trudno jest zebrać myśli i skupić się na swojej pracy, a unoszący się w powietrzu kurz nie poprawia naszego samopoczucia. Wiosenne porządki nie powinny ominąć także naszego biura. Czym możemy się wspomóc, aby posprzątać efektywnie, nie tracąc na to całego dnia?

  Więcej…  
 • Zharmonizuj swoje dokumenty

  Archiwizacja i porządek w dokumentach to jedna z ważniejszych czynności działalności w firmie. Nikt z nas w końcu nie chce tracisz czasu na ciągłe szukanie. Od naszej organizacji zależy czasem nie tylko nasz brak czasu, ale i przyszłość całej firmy. 

  Więcej…