Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Cricco to absolutny niezbędnik każdego dziecka.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Tym razem publikujemy Wam trochę porad o oryginałach (oryginalnych wkładach do urządzeń drukujących). Jak wiemy występują one często w kilku wydajnościach, a klient pyta co wybrać. Oto punkt widzenia Andrzeja Chołuj z firmy Allper.

- Kupując kasetę z tonerem, właściciele drukarek widzą oznaczenia A (wydajność standardowa) oraz X (wydajność zwiększona), ale wielu nie ma pewności, które tak naprawdę powinni kupować.

Termin "wydajność" odnosi się do wydajności wydruku stron, gdzie w przypadku wydajności zwiększonej kaseta z tonerem może wydrukować więcej przed koniecznością jej wymiany. Dokonując wyboru jeszcze na etapie zakupu urządzenia, musimy brać po uwagę nasze m.in. dzienne zapotrzebowanie co do ilości drukowanych stron. Decyzja zakupowa właściwej kasety z tonerem to wybór każdego z użytkowników drukującego mniej lub więcej, w domu czy też biurze.

Dla zobrazowania, przyjrzyjmy się standardowym i wysokowydajnym kasetom z tonerem dla konkretnego modelu popularnego ostatnio urządzenia wielofunkcyjnego HP LaserJet Pro M227, do którego pasują kasety o oznaczeniach CF230A oraz CF230X.

CF230A – standardowa wydajność 1600 stron, cena zakupu OEM optymalnie niska – koszt wydruku jednej strony to jednak kilkadziesiąt groszy
CF230X – zwiększona wydajność 3500 stron, cena zakupu OEM optymalnie wysoka –  koszt wydruku jednej strony to tylko kilka do kilkunastu groszy.

Jak widać standardowa kaseta z tonerem – niższa wydajność, niższa cena początkowa, wyższy koszt za stronę a w przypadku wydajności zwiększonej - wyższa wydajność, wyższa cena początkowa, niższy koszt za stronę. Nie oznacza to wcale, iż zawsze najlepszym wyborem dla każdego będzie zakup zwiększonej wydajności. Tak jak wspomniałem wcześniej, należy przeanalizować nasze indywidualne zapotrzebowanie i dokonać wyboru na etapie zakupu urządzenia, co finalnie przełoży się na najniższy satysfakcjonujący nasz koszt wydruku za stronę przy określonym przyszłym budżecie na zakup materiałów lub wg. innych własnych kryteriów.


Wybrane ogłoszenia

NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Oryginalne kubki z dedykowanymi uchwytami.
Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.
Przyłbica CRESCOPrzyłbica CRESCO
Sprzedam6,50 PLN (brutto)
Produkt wyprodukowany w Polsce.
OBROTOWA GUMKA SZKOLNA ZENOA MAPED
Poszukiwany handlowiec!!
Upominek dla wyjątkowej osoby.
Przepiękne ręcznie malowane torebki okolicznościow ...
Nowe tonery do drukarek Canon.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Wykorzystaj wiedzę specjalistów!

    Cykl krótkich porad "Asarto radzi" ruszył na dobre. Za pośrednictwem mediów społecznościowych na bieżąco nasi czytelnicy będą informowani o kolejnych ważnych poradach, istotnych w życiu każdego biura. 

    Więcej…  
  • Największe na świecie międzynarodowe targi dla hobbistów i artystów już w styczniu

    Creativeworld to największe na świecie międzynarodowe targi dla hobbistów i artystów. To połączenie platformy biznesowej, miejsca do składania zamówień, kuźni innowacji i sceny najnowszych trendów. W dniach od 26 do 29 stycznia 2019 otworzą swoje podwoje i zaprezentują jedyną w swoim rodzaju różnorodność produktów i niezwykłe wydarzenia z sektora DIY.

    Więcej…