Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Cykl krótkich porad "Asarto radzi" ruszył na dobre. Za pośrednictwem mediów społecznościowych na bieżąco nasi czytelnicy będą informowani o kolejnych ważnych poradach, istotnych w życiu każdego biura. 

To nie będą długie artykuły. Specjaliści z firmy Polcan w bardzo krótki sposób przekażą najistotniejsze rozwiązania pojawiających się problemów oraz doradzą w najczęściej zadawanych pytaniach.

Jaką drukarkę wybrać?

Jak uniknąć zaschnięcia tuszu?

Czemu warto postawić na recycling?

Te i inne odpowiedzi ukażą się już od września. Polecamy polubić profil na Facebook'u zarówno naszego magazynu jak i marki Asarto.

Polecamy także dystrybutorom materiałów eksploatacyjnych o korzystanie z tej wiedzy. Gotowe grafiki oraz porady na bieżąco będą dodawane na FB. Polecamy także kontakt z naszą redakcją, która chętnie prześle gotowy materiał, który będzie wyglądał jak poniżej:


Asarto radzi - wyłącz drukarkę dopiero gdy zakończy ona swoją pracę

Wyłączając drukarkę po wydrukowaniu ostatniej strony, zanim ta zakończy swoją pracę, nie pozwalasz głowicy wrócić na miejsce. Może to doprowadzić do zaschnięcia w niej atramentu badź jego rozlania, co może uszkodzić urządzenie.

Wybrane ogłoszenia

5 kolorów zabawy.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Zestaw plastelin dla dzieci.
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Poszukiwany/ poszukiwana!
Totalna nowość w marce ESCUELA!

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Aromatyczna kawa dla Ciebie - Vasso

    Według danych Food Research Institute przeciętny Polak wypija aż 95 litrów kawy rocznie. Do przygotowania takiej ilości tego napoju potrzeba aż 3 kg ziaren. W spożyciu tego produktu zajmujemy wysokie, bo aż 11. miejsce na świecie. Nic dziwnego więc, że firma Tierra Group, idąc za takimi statystykami poszerzyła swoją ofertę właśnie o ten asortyment.  Kawa Vasso, która ostatnio pieści nasze podniebienia podbiła już serca osób z branży. Pytanie jak to uczyniła?

    Więcej…  
  • Druga edycja OneDay Roadshow 2014

    Na trasie pięć miast. Po raz pierwszy Kraków i Łódź. 56 wystawców i blisko 800 zwiedzających. Tak w krótkiej statystyce wyglądała druga edycja OneDay Roadshow. Goście mieli okazję zapoznać się z rozbudowaną ofertą produktów przed gorącym przedświątecznym okresem.

    Więcej…