Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, jak Twój ubiór wpływa na Twoje zarobki? W jaki sposób, to jak się prezentujesz może pomóc Ci w karierze, a w niektórych przypadkach wręcz jej zaszkodzić? Czy wiesz, że Twój wizerunek ZNACZĄCO wpływa na to jak rozwija się twój biznes i kariera? 

Zacznij kreować go świadomie! Nie, nie zachęcam Cię do przebierania się, za kogoś, kim nie jesteś. Nie chcę, abyś rezygnowała ze swojego stylu. Wręcz przeciwnie! Gorąco namawiam Cię, do odrobienia lekcji z tej dziedziny, tak, abyś mogła być postrzegana tak jak TY chcesz! Jak profesjonalistka! Publikacja Aleksandy Frątczak Biś „Jak ubrać się do pracy? Biznesowy dress code dla kobiet”, odkrywa tajniki profesjonalnego wizerunku. Wyjaśnia pojęcia związane z zasadami biznesowego kodu ubioru, inspiruje do zmian i krok po kroku przeprowadza Cię przez stylizacje na wszystkie okazje!

 

Dzięki lekturze tego ebooka dowiesz się:

 • jak twoje ubrania wpływają na postrzeganie cię w pracy

 • czym jest dress code smart i smart casual i kiedy je stosować

 • jakich kolorów unikać ubierając się do pracy

 • jak ubrać się na rozmowę o pracę

 • jakie wybierać tkaniny, aby czuć się w nich komfortowo przez cały dzień

 • jak ubrać się na oficjalne wydarzenia: konferencję branżową, kolację z klientem oraz bal

 • jak ubrać się aby podkreślić swoje kompetencje!

 • zobaczysz fotografie z gotowymi stylizacjami na każdą okazję

 

Sprawdź, jak możesz go zdobyć?

 O autorce:

Aleksandra Frątczak-Biś – Osobista Stylistka.

Trener wizerunku biznesowego. Autorka książki „Ubierz się w kolor. Tajniki analizy kolorystycznej” tworzy bloga o stylizacji kobiet i mężczyzn. Z wykształcenia psycholog biznesu.  Absolwentka The London School of Beauty and Make up oraz licznych kursów z zakresu analizy kolorystycznej i stylizacji. Prowadzi warsztaty inspiracyjne i szkolenia z zakresu budowania wizerunku zawodowego. Pomaga odnaleźć spójność pomiędzy charakterem człowieka, jego zawodem a zawartością szafy. Towarzyszy klientom w przeglądach szaf i racjonalnych zakupach.


Zastanawiasz się czasem, co sprawia, że część kobiet zawsze wygląda jak milion dolarów? Są świetnie ubrane niezależnie od okazji. Ich ubranie, fryzura, makijaż odkreślają urodę. Czy jest na to jakiś przepis?

Oczywiście!

Ważnym elementem świetnego wyglądu jest spójność z okazją. Oczywiście, ważne są dobrze dobrane kolory i fasony, ale nawet ta wiedza nie sprawi, że będziesz czuła się pięknie, jeżeli nie dopasujesz swojej stylizacji do wydarzenia. Inaczej przecież ubierasz się idąc na spacer, na randkę, inaczej na kolację z klientami. „Jak ubrać się do pracy? Biznesowy dress code dla kobiet” to ebook, który wprowadzi cię w świat wizerunku biznesowego. Do kogo jest skierowany? Do wszystkich kobiet, którym zależy na profesjonalnym wizerunku.

 


E-book: „Jak ubrać się do pracy?” Biznesowy dress code dla kobiet” – Aleksandra Frątczak – Biś

Sprawdź, jak możesz go zdobyć?

 


REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Nowy produkt w ofercie.
Poszukiwany handlowiec na Polskę południową!
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
BLOCZEK D.RECT 75x75mm 9x25K MAGIC TODAY
Zakładki indeksujące smart pet fresh 12x45mm 5x25s ...
Fantastyczne książeczki DOTYKOWE dla MALUSZKA.
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Ołówek z popularnej serii Gwiazdki w wersji metali ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Videoreportaż z targów w Euro-Trade

  W targach firmy Euro -Trade nasza redaktor naczelna uczestniczy już od ponad 12 lat. Wydarzenie to każdego roku zyskuje nowe elementy, nowe atrakcje. W tym roku po raz pierwszy spotkanie trwało 2 dni ze względu na liczną grupę wystawców zarówno z branży szkolnej jak i zabawkarskiej, która potrzebowała znacznie dłuższego czasu na zebranie zamówień.

  Więcej…  
 • RemaCongress 2018 - Inspirujące wykłady

  Targi RemaDays Warsaw są doskonałą okazją do poszerzania i zdobywania swojej wiedzy branżowej. Podczas najbliższej edycji w dniach od 7 do 9 lutego 2018 roku organizator przygotował dla uczestników cykl prelekcji prowadzony przez ekspertów, którzy na pewno zainspiruje niejedną osobę.

  Więcej…