Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zabawki wpływają na rozwój umysłowy, ruchowy oraz społeczny dzieci. Aby jednak dobrze spełniały swoją rolę powinny być bezpieczne oraz dostosowane do wieku i umiejętności dzieci. Wybierając zabawki dla najmłodszych dzieci przede wszystkim należy zwrócić uwagę, aby były one bezpieczne, miały prostą konstrukcję bez ostrych krawędzi i drobnych elementów oraz były łatwe do utrzymania w czystości. Dzieci w tym wieku chętnie poznają świat, dobrze sprawdzą się więc wszelkiego rodzaju zabawki edukacyjne, takie jak domina czy układanki. 

Domino edukacyjne z serii licencyjnej Friends on The Move polskiego producenta zabawek – firmy Wader-Woźniak, to układanka przeznaczona dla dzieci od pierwszego roku życia. Składa się z 4 elementów zakończonych zaokrąglonymi brzegami, a zabawa polega na dopasowaniu kształtów i łączeniu elementów układanki w całość tak, aby wszystkie części zabawki utworzyły duży kwadrat. Dzięki tej układance najmłodsi będą mogli rozwijać umiejętność kojarzenia oraz rozróżniania kształtów i kolorów.

W serii Friends on The Move znajduje się także domek edukacyjny, do którego dołączono dziesięć pastelowych klocków w kształcie różnych figur geometrycznych. Zadaniem dzieci jest dopasowanie poszczególnych elementów do odpowiednich okienek w domku. Ta zabawa pomoże najmłodszym rozwijać pamięć, zdolność rozróżniania kształtów i kolorów oraz ćwiczyć zdolności manualne. Układanka jest przeznaczona dla dzieci od 1 roku życia. 

Warto pamiętać, że im prostsza zabawka, tym większy jej wpływ na rozwój dziecięcej wyobraźni. Dlatego dla dwulatków warto wybrać tradycyjne klocki o dużych rozmiarach, dopasowanych do rączek dzieci. 

Klocki Middle Blocks Big to kultowe klocki produkowane przez firmę Wader-Woźniak z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Charakteryzują się ogromną wytrzymałością i różnorodnością kształtów, co pozwala tworzyć z nich rozmaite budowle. Pobudzają kreatywność i rozwijają zdolności manualne co jest doskonałym przygotowaniem do nauki pisania. 

Trzyletnie dzieci coraz chętniej i lepiej współpracują z rówieśnikami. Dobrym pomysłem na prezent jest więc zabawka, która będzie zaproszeniem do wspólnej zabawy. Chłopcy z pewnością nie odmówią udziału w wyścigach samochodowych. Zestaw Kid Cars – Stacja Przesiadkowa firmy Wader-Woźniak stanowi połączenie toru kolejowego z autostradą, dzięki czemu najmłodsi nie muszą już wybierać czy „bawić się w pociąg” czy „w samochody”. Stacja Przesiadkowa to 5-cio metrowa trasa z licznymi zakrętami, skrzyżowaniami i wiaduktami, dającymi możliwość różnych połączeń. Zabawka wyposażona jest również w 4 pojazdy Kid Cars oraz atrakcyjne naklejki. 

Taca z naczyniami 17 elem. to praktyczny zestaw dla idealnej małej pani domu. Składa się z tacy oraz kompletu naczyń stołowych, w skład którego wchodzą między innymi: łyżeczki, filiżanki z podstawkami oraz cukiernica z małym dzbankiem. Całość została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Elementy serwisu można używać w zmywarce oraz mikrofalówce. Zestaw jest bezpieczny dla najmłodszych i odznacza się dużą wytrzymałością, a zabawa nim pobudza wyobraźnię i rozwija zdolności manualne dzieci.

Wielu emocji dostarczy dzieciom gra w kręgle. Bawić się można samodzielnie oraz w grupie, co dodatkowo wyzwala element rywalizacji. Zestaw firmy Wader-Woźniak składa się z 9 kolorowych kręgli i 2 kul, zapakowanych w karton ułatwiający ich przechowywanie. 

Starsze dzieci podczas zabawy chętnie wcielają się w rolę dorosłych. Z pewnością więc zainteresują je zestawy takie jak Mały Doktor, Mały Mechanik czy Wózek Ogrodnika.

Wózki wyposażone są w akcesoria oraz mają wygodną półkę, którą można umieszczać na dwóch wysokościach dzięki czemu wszystkie niezbędne narzędzia zawsze są pod ręką. Wózki są pojemne i poręczne, co ułatwia transport akcesoriów, ale także zachęca dzieci do utrzymania porządku po zakończonej zabawie. 

Wybierając zabawę na podwórku czy w piaskownicy warto zaopatrzyć się w odpowiedni zestaw akcesoriów. Dzięki współpracy z koncernem The Walt Disney Company, na produkowanych w Polsce zabawkach firmy Wader-Woźniak pojawią się najpopularniejsi bohaterowie bajek Disneya – Kubuś Puchatek, Myszka Miki, Minnie, Księżniczki, Auta oraz Samoloty. Seria produktów licencyjnych obejmuje ponad 40 artykułów letnich, takich jak: taczki, łopatki, wózki z akcesoriami do piasku i komplety letnie.

Wszystkie produkty Wader-Woźniak powstają z najwyższej jakości surowców, a przed wprowadzeniem na rynek są dokładnie sprawdzane pod kątem zgodności z normami Unii Europejskiej. Przestrzeganie najwyższych standardów jakości sprawia, że zabawki są nie tylko gwarantem fantastycznej zabawy najmłodszych, ale także ich bezpieczeństwa. 

 

Wybrane ogłoszenia

Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Polska marka artykułów czyszczących.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Podręczna drukarka etykiet
Idealna dla dzieci i dorosłych.
5 kolorów zabawy.
Nowa oferta marki JOVI.
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Grudniowe gratisowanie w Icplus

    Z początkiem grudnia ruszyła akcja promocyjna firmy Intercom_Plus, producenta i dystrybutora materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kserokopiarek. Jak informuje firma  to idealna okazja do promocyjnych zakupów dla partnerów biznesowych, ale także szansa dla nowych klientów na poznanie marki Icplus.

    Więcej…  
  • Tai Chi to piękno i prostota

    Tai Chi to system powolnych, prozdrowotnych ruchów wywodzący się z Chin, którego celem jest osiągnięcie zdrowia, medytacji i spokoju wewnętrznego. I można powiedzieć, że w ten sposób właśnie odbieramy kolekcję, która od jakiegoś czasu podbija rynek polski.

    Więcej…