Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jest wiele rodzajów markerów, z których każdy przeznaczony jest do innych celów. Istnieją markery permanentne, które trwale znakują powierzchnie, ale również markery zmywalne, które można usunąć za pomocą odpowiednich środków. W tym artykule skupimy się na markerach olejowych i podpowiemy kilka sposobów ich wykorzystania.

Cechy markerów olejowych

Markery olejowe przeznaczone są do trwałego znakowania różnego rodzaju powierzchni. Z uwagi na mocno napigmentowany i wysoce kryjący tusz, są bardzo dobrze widoczne na drewnie, metalu, szkle, plastiku, kartonie i wielu innych materiałach. Dobrze radzą sobie zarówno z powierzchniami ciemnymi, jak i transparentnymi, będąc przy tym odporne na wysokie i niskie temperatury.

Ze względu na swoje właściwości, markery olejowe doskonale nadają się do różnych, w tym wielu kreatywnych, zastosowań. Ten produkt znajdziecie w ofercie MemoBe – markery olejowe tej marki dostępne są w 8 wariantach kolorystycznych, co daje dodatkowy wachlarz możliwości.

mm301 51 3 (1)

Poniżej przedstawiamy 5 pomysłów na kreatywne wykorzystanie tego produktu.

1. Pomoc w jesiennych porządkach

Z markerami olejowymi utrzymanie porządku wśród słoików z przyprawami i przetworami to łatwizna.

mm301 51 13

 

2. Dekorowanie własnoręcznie wykonanych zaproszeń oraz imprezowych dekoracji

Stwórz wyjątkowe dekoracje prosto z serca, dzięki którym przyjęcie będzie dla gości jeszcze bardziej niezapomniane!

mm301 51 10

3. Wykonanie ręcznie robionych świec lub olejków zapachowych i własnoręczne ozdobienie słoiczków

Gdy w słoiczku zamkniesz już swój wymarzony zapach, dopełnij całość dekorując go w trwały sposób dzięki markerom olejowym.

mm301 51 14

4. Dekorowanie ozdób świątecznych

Najpiękniejszy czas w roku zbliża się wielkimi krokami – spraw, by był jeszcze bardziej wyjątkowy, dzięki Twoim własnym świątecznym ozdobom.

mm301 51 9

5. Marker olejowy jako pomoc w warsztacie

Poza wieloma kreatywnymi możliwościami, markery olejowe to bardzo przydatne narzędzie również w warunkach roboczych. Dzięki odporności na wysokie temperatury i widoczności na różnego rodzaju powierzchniach, są świetnym sposobem na trwałe i widoczne znakowanie.

mm301 51 6

To tylko kilka przykładów tego, do czego nadają się te wyjątkowe markery. Lista kolejnych pomysłów jest jeszcze bardzo długa. A Wy? Jaki macie pomysł na wykorzystanie tego produktu? 😊 Zachęcamy do zapoznania się z ofertą markerów olejowych od MemoBe!

Wybrane ogłoszenia

Z naklejkami Kredki dwustronnne
Dla chłopca i dziewczynki.
Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
Dla chłopca i dziewczynki
Piórnik z kolekcji Coca-Cola do zadań specjalnych ...
Przepiękne plecaki - 2 propozycje.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Idealne dla domowych artystów.
Zestaw zakreślaczy MP Poland
Zestaw Kreatywny od ROZETTE
Pudełka tekturowe na prezenty od zajączka :) albo ...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Marcowe targi zabawek w Euro-Trade - videorelacja

    Tadeo Trading, Polesie, Rozette, Granna, Winning Moves, Meteor, Trefl, Simba, Artsana, Artyzan, Clementoni, Craft with Fun, Bam Bam, Playgro, Mega Creative, Cartamundi, Artyk, Egmont, Russel, Adamigo, Sun-day, Spin Master, Alexander, Albi, Zielona Sowa, Astra, Dan-mark, Pilot, Starpak, Corex, Bic, Kw Trade, Toma, St. Majewski, Jawa, Mattel, Interdruk, Herlitz, Hamelin, Newell, Derform, Eurospark, Trefl karty, Hasbro, Tactic, Foksal i oczywiście redakcja naszego magazynu - w takim gronie spotkaliśmy się w Krakowie na targach szkolno-zabawkarskich.

    Więcej…  
  • Jesteś leniem czy fashionerem?

    Jak robić, by się nie narobić :) To motto ostatnio nam przyświeca w redakcji. Oczywiście nie chodzi o to by nie pracować, ale o to by tak ułożyć sobie życie, żeby ergonomicznie wykorzystywać dany nam czas. 

    Więcej…