Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Miesiące wiosenno-letnie sprzyjają organizowaniu imprez plenerowych. Dotyczy to nie tylko prywatnego grillowania z przyjaciółmi, ale także firmowych spotkań integracyjnych. Zwłaszcza, że słoneczna pogoda oraz walory estetyczne polskiej przyrody zachęcają do spędzania jak najwięcej czasu na łonie natury. 

Nic więc dziwnego, że organizatorzy imprez rezygnują z rezerwowania stolików w zamkniętych restauracjach, czy kafejkach. Zamiast tego wybierają coraz modniejszą ostatnio alternatywę, jaką jest urządzanie ogniska, grilla, czy innej formy zabawy plenerowej. 

Organizacja na najwyższym poziomie

Obecnie, piknikowanie na łące czy w parku wcale nie ogranicza się do rozłożenia kilku koców i zapakowania prowiantu do wiklinowego koszyka. Kreatywność organizatorów dużych spotkań nie zna granić, a zatrudnienie profesjonalnych firm zewnętrznych pozwala zrealizować również te ekstrawaganckie pomysły. 

Nawet jeśli spotkanie ma mieć bardziej elegancki charakter, można znaleźć rozwiązania, które pozwolą osiągnąć taki efekt. Wynajęcie dużych namiotów sprawi, że imprezy nie zakłócą zmienne warunki atmosferyczne, a menu firmy kateringowej zaspokoi głód osób nielubiących czekać na samodzielnie upieczoną w ognisku kiełbasę. Ważnym elementem każdej imprezy jest również miejsce, w którym firmowi koledzy będą mogli spokonie usiąść, porozmawiać i się najeść. Trzeba więc pamiętać, iż ozdobienie stołów oraz schludna zastawa z pewnością umilą uczestnikom spotkania wspólnie spędzony czas. 

Detale mają znaczenie

Dobry pomysł na oryginalną zastawę, to np. udekorowanie w spersonalizowany sposób talerzy, filiżanek i kieliszków. Najprostszym rozwiązaniem jest wówczas przyklejenie etykietek z wydrukowanymi napisami. Można do tego wykorzystać błyszczące etykiety od Avery Zweckform. Jeśli na opisach znajdą się imiona uczestników spotkania, da to jednocześnie gwarancję, że żadna osoba nie pomyli swojej szklanki ze szklaną sąsiada. Ma to duże znaczenie także ze względu na fakt, iż na piknikach zazwyczaj jest do rozdysponowania ograniczona ilość poszczególnych elementów zastawy. Etykiety od Avery Zweckform można samodzielnie zaprojektować, przez co są nie tylko praktyczne, ale jednocześnie ładne i oryginalne. 

Imprezy plenerowe mogą mieć charakter oficjalny, lub bardziej swobodny. Takie spotkania wcale nie muszą przebiegać schematycznie i nudno, ponieważ da się je zorganizować bardzo profesjonalnie, a jednocześnie w estetyczny, ciekawy sposób. 

 

Wybrane ogłoszenia

Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED
Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.
Nowy wymiar długopisów i piór kulkowych wymazywaln ...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.
Poszukiwani handlowcy!
Nowe tonery do drukarek Canon.
Produkt wielokrotnego użytku.
Książki do zabawy Moja Magiczna garderoba.
Zakreślacz FLUO'PEPS PASTEL.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowe, eleganckie, biurkowe dyspensery do taśm

    Klejenie w dobrym stylu to zadanie dla marki tesa, która ułatwia i uprzyjemnia każde zadanie. To właśnie dlatego, wydawać by się mogło tak mało ważne produkty zaskakują niepowtarzalnym designem. Nowe, eleganckie, biurkowe dyspensery do taśm samoprzylepnych tesafilm® chociaż są bardzo lekkie, to mocno i pewnie trzymają się powierzchni w wybranym miejscu biurka. W połączeniu z kolorami, w jakich są oferowane to naprawdę ciekawy produkt.

    Więcej…  
  • 300 zł na start od rządu!

    Od 1 lipca będzie można składać wnioski o 300 zł rządowej wyprawki na uczące się dzieci. Wakacyjne wnioski mają być rozpatrzone nie później niż do końca września.

    Więcej…