Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Miesiące wiosenno-letnie sprzyjają organizowaniu imprez plenerowych. Dotyczy to nie tylko prywatnego grillowania z przyjaciółmi, ale także firmowych spotkań integracyjnych. Zwłaszcza, że słoneczna pogoda oraz walory estetyczne polskiej przyrody zachęcają do spędzania jak najwięcej czasu na łonie natury. 

Nic więc dziwnego, że organizatorzy imprez rezygnują z rezerwowania stolików w zamkniętych restauracjach, czy kafejkach. Zamiast tego wybierają coraz modniejszą ostatnio alternatywę, jaką jest urządzanie ogniska, grilla, czy innej formy zabawy plenerowej. 

Organizacja na najwyższym poziomie

Obecnie, piknikowanie na łące czy w parku wcale nie ogranicza się do rozłożenia kilku koców i zapakowania prowiantu do wiklinowego koszyka. Kreatywność organizatorów dużych spotkań nie zna granić, a zatrudnienie profesjonalnych firm zewnętrznych pozwala zrealizować również te ekstrawaganckie pomysły. 

Nawet jeśli spotkanie ma mieć bardziej elegancki charakter, można znaleźć rozwiązania, które pozwolą osiągnąć taki efekt. Wynajęcie dużych namiotów sprawi, że imprezy nie zakłócą zmienne warunki atmosferyczne, a menu firmy kateringowej zaspokoi głód osób nielubiących czekać na samodzielnie upieczoną w ognisku kiełbasę. Ważnym elementem każdej imprezy jest również miejsce, w którym firmowi koledzy będą mogli spokonie usiąść, porozmawiać i się najeść. Trzeba więc pamiętać, iż ozdobienie stołów oraz schludna zastawa z pewnością umilą uczestnikom spotkania wspólnie spędzony czas. 

Detale mają znaczenie

Dobry pomysł na oryginalną zastawę, to np. udekorowanie w spersonalizowany sposób talerzy, filiżanek i kieliszków. Najprostszym rozwiązaniem jest wówczas przyklejenie etykietek z wydrukowanymi napisami. Można do tego wykorzystać błyszczące etykiety od Avery Zweckform. Jeśli na opisach znajdą się imiona uczestników spotkania, da to jednocześnie gwarancję, że żadna osoba nie pomyli swojej szklanki ze szklaną sąsiada. Ma to duże znaczenie także ze względu na fakt, iż na piknikach zazwyczaj jest do rozdysponowania ograniczona ilość poszczególnych elementów zastawy. Etykiety od Avery Zweckform można samodzielnie zaprojektować, przez co są nie tylko praktyczne, ale jednocześnie ładne i oryginalne. 

Imprezy plenerowe mogą mieć charakter oficjalny, lub bardziej swobodny. Takie spotkania wcale nie muszą przebiegać schematycznie i nudno, ponieważ da się je zorganizować bardzo profesjonalnie, a jednocześnie w estetyczny, ciekawy sposób. 

 

Wybrane ogłoszenia

Ołówek z popularnej serii Gwiazdki w wersji metali ...
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
BLOCZEK D.RECT 75x75mm 9x25K MAGIC TODAY
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Nowe tonery do drukarek Canon.
Przepiękne ręcznie malowane torebki okolicznościow ...
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Firma Gross Wazia z siedzibą w Łodzi szuka pracown ...
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Zabawki niezbędne na plaży!

    Kilka zabawek, piasek, woda i swoboda. Dzieci kochają wakacje i uwielbiają zabawy na plaży. Czym najchętniej będą bawić się tego lata? Oto kilka propozycji zestawów do piasku, które zapewnią najmłodszym świetną zabawę i mają szansę stać się wakacyjnymi hitami 2014.

    Więcej…  
  • Inter członkiem Stowarzyszenia Branży Prezentowej

    Z dniem 11 sierpnia 2015 roku do Polskiego Stowarzyszenia Branży Prezentowej przystąpiła kolejna firma z naszej branży. Jest nią dystrybutor takich marek jak chociażby Alpino, Nataraj, Interpen...

    Więcej…