Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Lato kojarzy się w szczególności z wakacjami, ale łatwo zauważyć, że jest to również okres ślubny. Największą popularnością wśród młodych par cieszą się przede wszystkim miesiące, w nazwie których występuje litera „R” symbolizująca szczęście. Zatem we wakacje królują: czerwiec i sierpień. 

Zorganizowanie ślubu oraz wesela jest bardzo czasochłonnym, odpowiedzialnym zadaniem. W związku z tym, że narzeczeni chcą mieć każdy detal dopięty na ostatni guzik, pierwsze przygotowania często mają miejsce nawet kilka lat przed planowaną datą uroczystości.

Weselne trendy

Jak wiadomo, modę cechuje sezonowość. Nowe trendy mają wpływ nie tylko na codzienne stylizacje i zawartość szaf, ale praktycznie na każdą dziedzinę życia. W bardzo dużej mierze dotyczy to również organizowania uroczystości ślubnych. Od kilku już lat, w Polsce utrzymuje się (a nawet wzmacnia) moda na wręczanie gościom weselnym drobnych upominków. Małe paczuszki z gadżetami lub słodyczami mają być ładną pamiątką przypominającą o święcie młodej pary. Wbrew pozorom, przygotowanie takich upominków jest bardzo łatwe, więc nie trzeba kupować gotowych paczuszek od firm specjalizujących się w dystrybucji ślubnych drobiazgów. Jeśli narzeczeni mają konkretny pomysł na prezenty, to zapakowanie ich w oryginalny i spersonalizowany sposób nie jest trudnym zadaniem. Wystarczą do tego woreczki foliowe z kartonikami samoprzylepnymi do zadruku od Avery Zweckform. Trzeba je tylko wydrukować, zapakować upominek i prezent już jest gotowy.

Wyjątkowy charakter dnia

Drobiazgi dla gości są jedynie jedną z wielu atrakcji, jakie narzeczeni planują na swój najważniejszy dzień w życiu. Pokazy sztucznych ognii, występy barmanów i baristów, puszczanie płonących lampionów – to wszystko staje się coraz powszechniej spotykane i zapewne już wkrótce przestanie być zaskakujące dla uczestników zabawy. Ograniczeniem dla organizatorów jest tylko ich pomysłowość oraz oczywiście zaplecze finansowe. 

Ślub jest jedną z najważniejszych uroczystości w życiu, dlatego zapewne wszystkim parom zależy na tym, aby go zorganizować jak najdoskonalej. Nie dziwi więc fakt, że nawet tak z pozoru błahe sprawy, jak upominki dla gości, często są tematem wielogodzinnych dyskusji.  

Korzyść dla branży PBSiZ

Już od maja w Polsce młodzi planują swoje wesela. Zarówno temperatura jak i otoczenie sprzyja tak wytwornym okolicznościom. Nasza branża w szczególności ten okres powinna wykorzystać do sprzedaży produktów, które wprawdzie niszowe, acz przydatne mogą być przy organizowaniu różnego typu eventów. Oprócz wspomnianych etykiet, które w bardzo szerokim asortymencie oferuje firma Avery Zweckform, także dostawcy serwetek oraz obrusów mogą skorzystać na sezonowości. Ostatnio naszej redakcji wpadł w ręce obrus z rolki dystrybuowany przez firmę Papyrus, który idealnie nadaje się do dużych przyjęć. Branża papiernicza kryje wiele grup asortymentowych, które mogą mieć zastosowanie także w prywatnym życiu. Już wkrótce zaprezentujemy szeroki asortyment produktów, których przeznaczenie mogło być jeszcze przez Państwa nieodkryte.

Wybrane ogłoszenia

Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Nowa oferta marki JOVI.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Jak używać sprężonego gazu? Kilka cennych porad

    Elektronika jest ważną częścią naszego codziennego życia, dlatego musi być utrzymywana i czyszczona, by używać jej jak najdłużej. Komputery, telefony, laptopy - bez nich chyba nikt sobie już nie wyobraża życia.

    Więcej…  
  • Najnowszy katalog produktów Tadeo Trading

    Krąży na rynku już od początku sezonu targowego. Rozchwytywany przez klientów firmy Tadeo Trading. Pełen nowości i inspiracji. Tym razem zaglądnęliśmy do niego także i my, aby przekonać się co takiego ciekawego kryje w sobie.

    Więcej…