Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W sezonie wakacyjnym nie jest łatwo skupić się na służbowych obowiązkach. Rozumieją to zarówno ci, którzy niedawno wrócili z urlopu, jak i osoby właśnie przygotowujące się do podróży. Istnieją jednak tematy, które znajdują odzwierciedlenie i w życiu zawodowym i w prywatnym.

Jednym z nich jest np. systematyczne dbanie o porządek, który ułatwia codzienne funkcjonowanie. O tym, że ład utrzymany w biurze ma ogromny wpływ na sprawną pracę całego zespołu, nie trzeba nikogo przekonywać. Jednak, o pozytywnych przyzwyczajeniach warto pamiętać nie tylko w godzinach pracy, ale nawet w trakcie planowania wakacyjnego wyjazdu.

Dylematy przy pakowaniu

Pakowanie walizek jest najmniej lubianym, chociaż nieodzownym elementem każdej podróży. Jeśli po kilku godzinach rozmyślania przed szafą („Żółta sukienka, czy biała? Hmmmm… zabiorę obie”) uda się wyselekcjonować niezbędny ekwipunek, to trzeba zadbać też o to, żeby wybrane rzeczy nie zawieruszyły się w zakamarkach obszernej walizki. Dotyczy to przede wszystkim osobistych drobiazgów oraz kosmetyków.

Porządek w kosmetyczce

Większość kobiet ma swoje ulubione kosmetyczne produkty, bez których nie wyobraża sobie wyjścia z domu. Wyjeżdżając na urlop zazwyczaj nie opłaca się zabierać całej butelki szamponu, balsamu, czy żelu pod prysznic. Wówczas, najrozsądniejszym rozwiązaniem wydaje się przelanie odpowiedniej ilości kosmetyku do mniejszego pojemniczka. Czasami, jeśli te preparaty nie różnią się konsystencją, ani kolorem – trudno jest zgadnąć, który do czego służy. Żeby uniknąć pomyłki (chyba nikt nie chce wklepać w ciało szamponu), warto oznaczyć i czytelnie opisać poszczególne pojemniczki. Można do tego wykorzystać usuwalne etykiety od Avery Zweckform. Napisanie na takiej etykiecie nazwy produktu i przyklejenie jej na wybraną butelkę zajmuje kilka minut, a z pewnością uchroni przed niefortunną pomyłką. Po wakacjach etykietę można odkleić, a pojemnik zostawić sobie na kolejny wyjazd. Chociaż wakacje kojarzą się przede wszystkim z beztroskim leniuchowaniem, to warto pamiętać również o ważnych porządkowych zasadach, które pozwolą jeszcze bardziej cieszyć się z wyjazdu. Raz posegregowane rzeczy mogą dobrze służyć przez cały wyjazd.

Wybrane ogłoszenia

Nowa linia torebek inspirowana latem
Nowa oferta firmy CX Dystrybucja
Idealny prezent dla kolekcjonerów.
Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.
Osłona ochronna antywirusowa MemoBe do biura i skl ...
Szeroka oferta breloczków
Ogromna paczka kredek
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Nowy wymiar długopisów i piór kulkowych wymazywaln ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Activejet: kolejny Europejski Certyfikat Jakości 2018 i Orzeł Jakości już z nami

    W tym roku firma ACTION S.A. wraz z marką Activejet otrzymała tytuł Europejskiego Certyfikatu Jakości oraz honorową statuetkę Orła Jakości. Wyróżnienie to dostają laureaci, którzy sześciokrotnie zdobyli Europejski Certyfikat Jakości i tym samym potwierdzili, że jakość jest wpisana na trwałe w kulturę i strategię firmy oraz marki, którą reprezentują.

    Więcej…  
  • RemaCongress 2018 - Inspirujące wykłady

    Targi RemaDays Warsaw są doskonałą okazją do poszerzania i zdobywania swojej wiedzy branżowej. Podczas najbliższej edycji w dniach od 7 do 9 lutego 2018 roku organizator przygotował dla uczestników cykl prelekcji prowadzony przez ekspertów, którzy na pewno zainspiruje niejedną osobę.

    Więcej…