Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Genius Mini LuxePad to bezprzewodowa klawiatura do obsługi urządzeń z systemem iOS. Z iPhone’m lub iPadem łączy się za pomocą technologii Bluetooth 3.0. 

Miękkie gumowane klawisze powinny zapewnić szybkie pisanie. Dzięki Mini LuxePad można łatwo edytować dokumenty, pisać długie teksty oraz korzystać z czatów internetowych. 

Wbudowana bateria litowo-jonowa, ładowana za pomocą złącza micro-USB, wystarcza na pracę przez 180 godzin na jednym ładowaniu. Klawiatura wyposażona jest w przełącznik do wyłączania urządzenia, co pozwala na dodatkowe wydłużenie czasu pracy. Mini LuxePad waży 59 gramów i ma wymiary 11,5 x 6,1 x 1 cm. 

Klawisz FN zapewnia błyskawiczny dostęp do funkcji takich jak: menu, jasność ekranu, głośność czy obsługa plików multimedialnych. Skórzane etui zabezpiecza urządzenie podczas transportu oraz pełni funkcję podstawki dla urządzeń mobilnych.

W skład zestawu wchodzą: klawiatura Mini LuxePad, instrukcja obsługi, kabel micro-USB, skórzane etui. Produkt jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta, a jego sugerowana cena wynosi 80 PLN brutto.

Wybrane ogłoszenia

Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Ogromna paczka kredek
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Polska marka artykułów czyszczących.
Różne kształty, żywe kolory.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Tierra Group poszukuje handlowca!
Kolor, zabawa i wysoka jakość
Nowa oferta marki JOVI

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Akcja "Zarezerwuj wyprawkę przedszkolną i odbierz prezent" wystartowała!

    Cykl szkoleń dla nauczycieli wychowania przedszkolnego, organizowany przez nasz magazyn oraz firmę Mer-Plus spowodował lawinę pytań na temat produktów oraz duże zainteresowanie ze strony przedszkoli wykorzystaniem marki JOVI w edukacji dzieci. 

    Więcej…  
  • Rafcom z certyfikatem ISO 18001

    Celem Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy zgodnego z normą BS OHSAS 18001:2007 jest zarządzanie działaniami na rzecz poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy pracowników oraz osób trzecich znajdujących się na terenie przedsiębiorstwa. Narzędzie to zapewnia poprawę warunków pracy, dzięki czemu zwiększa się wydajność i jakość oferowanych usług.

    Więcej…