Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W połowie maja startuje nabór do akcji EASY Plecaki do serca. Do kampanii zaproszone zostały gimnazja i szkoły podstawowe z całej Polski. Celem kampanii jest zbiórka plecaków i przekazanie ich dzieciom w trudnej sytuacji materialnej lub społecznej. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.plecakiodserca.plAkcja stanowi połączenie kampanii społecznej i edukacyjnej oraz konkursu międzyszkolnego.

Przekaż plecak dla dzieci w potrzebie

EASY Plecaki od serca to kampania zachęcająca młodzież do niesienia pomocy potrzebującym koleżankom i kolegom poprzez przekazanie na ich cel nowych lub używanych plecaków, które niejednokrotnie zalegają w szafach i są postrzegane przez uczniów jako niepotrzebne. Oddanie plecaka jest dla uczestnika miłym gestem, a dla obdarowanego szansą na łatwiejszy dostęp do edukacji. Młodzież uczy się empatii oraz podejmowania decyzji z myślą o innych. Pomoc kierowana jest do uczniów, którzy ze względu na trudną sytuację materialną lub społeczną potrzebują wsparcia w kompletowaniu wyprawki.

Przekonaj się do wolontariatu

Akcja jest doskonałą okazją do zaszczepienia wśród uczniów idei niesienia pomocy - zachęcenia do wolontariatu. Kampania ma na celu rozwinięcie szacunku do własności, dbałości o rzeczy codziennego użytku oraz uświadamianie, że wartość przedmiotu może znacznie różnić się w zależności od perspektywy użytkownika.

W ramach akcji udostępnione zostaną materiały edukacyjne, które posłużyć mogą jako baza do lekcji na temat wolontariatu i działania organizacji charytatywnych.

Konkurs dla szkół z nagrodami gwarantowanymi

Projekt EASY Plecaki od serca to również forma konkursu zachęcającego zarówno pedagogów jak i uczniów do pomagania innym i zdobywania punktów w imieniu szkoły. Wszystkie szkoły po spełnieniu podstawowych warunków otrzymują nagrody gwarantowane, a na uczestników, którzy znajdą się w czołówce rankingu czekają atrakcyjne
i praktyczne nagrody finałowe. Wśród nich znalazły się między innymi stół do tenisa stołowego, zestawy akcesoriów sportowych oraz produkty szkolne i biurowe.

Zapraszamy do udziału w kampanii!

Zgłoszenia dokonać można poprzez formularz na stronie www.plecakiodserca.pl, kampania trwać będzie do połowy września. Szacowany zasięg kampanii to 200 szkół na terenie całego kraju. Akcji towarzyszyć będzie kampania promocyjna w mediach ogólnopolskich oraz lokalnych, jak również komunikacja z młodzieżą poprzez media społecznościowe. Wszyscy uczestnicy otrzymają bezpłatny pakiet materiałów promocyjnych: plakaty informujące o akcji, ulotki dla uczniów oraz przypinki dla wolontariuszy.

Patronat honorowy: Rzecznik Praw Dziecka

 

Patroni medialni: Interia.pl, Naszemiasto.pl, czasopisma młodzieżowe Viktor i Viktor Junior oraz portal branżowy scanner.com.pl

Organizator: Organizatorem kampanii jest właściciel marki EASY, polski dostawca wysokiej jakości artykułów piśmienniczych, szkolnych, plastycznych oraz biurowych(www.easy-stationery.pl)

Wybrane ogłoszenia

Przepiękne ręcznie malowane torebki okolicznościow ...
Kreatywna zabawa dla każdego.
Przyłbica CRESCOPrzyłbica CRESCO
Sprzedam6,50 PLN (brutto)
Produkt wyprodukowany w Polsce.
Kubek dla TatyKubek dla Taty
Sprzedam29,99 zł - sugerowana cena detaliczna PLN
Kubek dla każdego faceta.
OBROTOWA GUMKA SZKOLNA ZENOA MAPED
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Poszukiwani handlowcy!
Ołówek z Gumką Maped Black Peps Pastel HB
Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED
Papierowe zakładki samoprzylepne
Podręczny zestaw notesów i zakładek marki d.rect. ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Ustawa antyzatorowa czeka na podpis

    Nieterminowość w rozliczaniu płatności zaburza płynność finansową firm i hamuje ich rozwój. Z problemem boryka się 80–90 proc. przedsiębiorstw – wynika z szacunków Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Rozwiązaniem ma być ustawa o przeciwdziałaniu zatorom płatniczym, która czeka już tylko na podpis prezydenta. Przepisy mają wejść w życie 1 stycznia 2020 roku. – Prawdopodobnie problem zatorów nie zostanie zupełnie zlikwidowany – podkreślają eksperci Związku Przedsiębiorców i Pracodawców. – Mamy kilka pomysłów, które mogłyby zostać uwzględnione w nowelizacji ustawy.

    Więcej…  
  • Pierwsze spotkanie członków Polskiego Stowarzyszenia Stowarzyszenia Branży Prezentowej

    25 stycznia 2016 roku odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie firm Członkowskich Polskiego Stowarzyszenie Branży Prezentowej. Prócz spotkania poznawczego, umożliwiającego wymianę wizytówek oraz prezentację swojej oferty, Zarząd zaprasza wszystkich na wyjątkowe przedstawienie do Teatru Wielkiego w warszawie.

    Więcej…