Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

To była tak naprawdę estetyczna zmiana. Jednak nowa strona firmy Rafcom teraz naprawdę cieszy oko. Polska firma, która od lat pnie się w górę, wchodzi na wyższy szczebel. 

Stronę internetową ma dziś chyba każdy. Po co? Żeby było łatwiej, szybciej, bardziej profesjonalnie i prestiżowo. To także jedno z głównych narzędzi w komunikacji z klientami oraz świetne źródło informacji o nowościach. 

Nowa strona firmy RAFCOM to przede wszystkim prostota w nawigacji. Czytelne menu, które prowadzi klienta bardzo intuicyjne zawiera:

 • dział aktualności, gdzie najszybciej dowiesz się, co nowego weszło do oferty
 • dział "O firmie" gdzie poznasz zakres działalności oraz dane kontaktowe do licznych oddziałów firmy
 • oferta firmy RAFCOM w ostatnim czasie tak poważnie się powiększyła, że musiał także powiększyć się dział z jej prezentacją. Dla przypomnienia - RAFCOM to właściciel marek PRISM oraz CLEVERTON oraz dystrybutor produktów Hewlett-Packard, Brother, OKI, Canon, EPSON, Kyocera, Konica Minolta, Samsung, Xerox, Ricoh, Lexmark, Panasonic, Verbatim. 
 • link do panelu B2B, w którym rejestracja daje całodobowy dostęp do oferowanych przez firmę produktów, licznych promocji, wyprzedaży oraz ofert specjalnych
 • dział Praca - tutaj znajdziecie bieżące oferty. Jako że firma cały czas się rozrasta to i ludzi poszukuje.

Oczywiście nie zapomnijmy także, że firma działa mocno w Social Media. Można więc ją "spotkać wirtualnie po poniższymi linkami:

oraz oczywiście na naszych stronach :)

Zobacz, co jeszcze w tym roku wydarzyło się w firmie. Nasze 2 ostatnie video-rozmowy ujawniają szczegóły:Wybrane ogłoszenia

Nowość marki RAPESCO.
Idealne do malowania także pisanek.
Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Idealna do czyszczenia sprzętu komputerowego.
Idealne dla najmłodszych
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Totalny hit tego roku.
Hurtownia LUKA poszukuje pracownika.
Różne kształty, żywe kolory.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Bo warto pomagać...

  Przez jednych zwany mekką alpinistów, Nepal to kraj, w którym edukacja to niezmierzone pole do doskonalenia i rozwoju. Droga do wykształcenia zdaje się być tutaj porównywalna ze dobyciem Mont Everest. Na 29 mln ludzi zamieszkujących Nepal, około 35% to analfabeci.

  Więcej…  
 • Co tam w Jovi piszczy - czyli sezon targowy oficjalnie otwarty!

  W dniach 22-23 kwietnia 2022 roku w podwarszawskiej Zielonce odbyła się kolejna edycja targów Wiosna'22 organizowanych przez hurtownię ABRO. Jak co roku nie zabrakło także największych dostawców z naszej branży. Firma Mer-Plus z marką Jovi szczególnie przykuła naszą uwagę. Na stoisku bowiem malowaliśmy plasteliną...Tak - dobrze czytasz - plasteliną.

  Więcej…