Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jeśli czekasz na ważną przesyłkę jeszcze przed Świętami, możesz się zdziwić. Właśnie trwa strajk kurierów DHL.

Pracownicy firmy DHL nie wyjechali dziś z bazy przy ul. Osmańskiej w Warszawie. To oznacza, że wielu Polaków nie doczeka się prezentów przed świętami. Strajk ma trwać również w sobotę. Co gorsza nie ma możliwości odebrania paczek osobiście. Przedstawiciele DHL potwierdzają informacje o strajku.  Jak mówią w dniu dzisiejszym część warszawskich przewoźników opóźniła swój wyjazd w trasę. Oczywiście jak zapewnia Zarząd DHL podjęte zostały negocjacje celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji i zapewnienia jak najwyższego serwisu dla klientów. 

Niestety desperacja kurierów doprowadziła do tego, że nie zgadzają się oni na obecne warunki pracy. Czy strajk im pomoże? Na pewno wizerunek firmy podupadnie, a co za tym idzie ktoś może stracić pracę. 

Zapowiada się "smutny Mikołaj".

Wybrane ogłoszenia

Elegancka kolekcja do biura i szkoły.
Pastelowa plastelina od JOVI.
Ręcznie malowane torebki.
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
Nowy wymiar długopisów i piór kulkowych wymazywaln ...
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Wielka piłka na małej planszy

    Mundial w Brazylii zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim wzrasta zainteresowanie najlepszą na rynku grą planszową o piłce nożnej - Goool!

    Więcej…  
  • Odpowiednia ekspozycja produktu zwiększa sprzedaż o kilkadziesiąt procent.

    Wyeksponowanie produktów na półkach i ich odpowiednie ułożenie mogą nawet podwoić sprzedaż. Klienci dokonują decyzji zakupowych w określony sposób – częściej sięgają po produkty na wysokości wzroku, zwracają uwagę na oświetlenie i dobór kolorów. Istotnym czynnikiem jest dla nich cena – jej brak przy wyeksponowanym produkcie może znacząco wpłynąć na spadek sprzedaży. W pracy handlowców pomocne są aplikacje, które pozwalają sprawdzić, czy sklep dotrzymuje ustalonych standardów. Wystarczy zdjęcie badanej ekspozycji, by sprawdzić jej jakość i efektywność.

    Więcej…