Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Odszedł człowiek, który był z naszą branżą związany dobrych kilka lat.

14 stycznia 2018 roku w wieku 53 lat zmarł człowiek, który był jednym z nas. Na długie lata swoją karierę związał z firmą BAZARNIK a później Trodat Polska, WZ Eurokopert.


Jak wspomina go branża? - Grzegorz wszędzie gdzie się pojawił budził uśmiech na twarzy, zwłaszcza wśród piękniejszej części ludzkości i między innymi dzięki temu był skutecznym sprzedawcą. Zaskarbiał sobie sympatię współpracowników, klientów, kolegów, uśmiechem, humorem, profesjonalizmem.

 

Grzegorz Łazarek urodził się 8 grudnia 1964 roku w Łodzi. Był synem byłego selekcjonera reprezentacji Polski Wojciecha Łazarka. Rodzinie i bliskim Grzegorza Łazarka redakcja scann.R składa najszczersze kondolencje.

 

Żegnaj Grzegorz {*}

Wybrane ogłoszenia

Niszczarka Automatyczna P-1 (paski 7.2 mm).
Przepiękne ręcznie malowane torebki okolicznościow ...
Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.
Zestawy do biuraZestawy do biura
Sprzedam162,80 PLN (bez VAT)
Przepiękne zestawy w wyrazistych kolorach.
Monsterowe temperówki.
Zakreślacz FLUO'PEPS PASTEL.
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Pastelowa plastelina od JOVI.
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
BLOCZEK D.RECT 75x75mm 9x25K MAGIC TODAY
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • 30 marca - Światowy Dzień Ołówka

    Obchodzony 30 marca Światowy Dzień Ołówka to świetna okazja, żeby poświęcić kilka chwil temu – tylko pozornie – niepozornemu narzędziu. Tylko czy w 2020 roku ołówek może wzbudzać jeszcze jakiekolwiek zainteresowanie? Bez obaw, jesteśmy absolutnie spokojni o jego przyszłość.

    Więcej…  
  • Biurko z miejscem na kawę

    Wiecie, że co roku 9 stycznia obchodzimy Dzień Sprzątania Biurka. Wprawdzie ten dzień dawno minął, jednak warto każdy rok (nawet szkolny) rozpocząć od uporządkowywania swoich „papierków”? Pomysł ma tyle samo zwolenników, jak i przeciwników. Pierwsi twierdzą, iż porządek na biurku to gwarancja efektywności i zadowolenia z pracy. Drugim chaos na blacie dostarcza pokładów kreatywności i motywacji.

    Więcej…