Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Drugi dzień targów RemaDays to przede wszystkim koniec głosowania w konkursach Gifts of the Year, Catalogue of the Year oraz POS of the Year, wręczenie nagrody w Loterii dla zwiedzających i drugi dzień RemaCongress.

Dzisiaj zakończyło się głosowanie w konkursach targowych. Wystawcy z niecierpliwością będą oczekiwać na wyniki konkursów, bo przecież wyróżnienia przyznawane są przez samych zwiedzających, a to nie tylko prestiż, ale także możliwość pokazania się na rynku reklamowym. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas tradycyjnego, piątkowego Śniadania Biznesowego, w którym uczestniczyć będą partnerzy programu Solidni w Biznesie. To właśnie oni jako pierwsi zapoznają się z ostatecznymi rozstrzygnięciami, a tym samym zyskają możliwość najszybszego nawiązania bezpośredniego kontaktu z wyróżnionymi przedsiębiorstwami. Początek Śniadania jutro w samo południe. Laureatów w rywalizacji Gifts of the Year, Catalogue of the Year oraz POS of the Year poznamy w ostatnim dniu targów RemaDays Warsaw 2018 o godzinie 12:00 w sali konferencyjnej w hali E.

O godzinie 14:00 w hali E na stoisku A2 poznaliśmy szczęśliwca, który wziął udział w Loterii dla zwiedzających. Centrum wystawiennicze Ptak Warsaw EXPO z nagrodą 6 000 zł do wykorzystania w sieci sklepów Decathlon opuścił Paweł Rogowski.  Serdecznie gratulujemy, życząc, by wygrana kwota posłużyła do realizacji sportowych marzeń.

Czwartek to także drugi dzień RemaCongress. Dziś z bardzo interesującą prelekcją wystąpił gen. Mieczysław Bieniek. „Budowanie silnej kultury organizacyjnej: misja, wizja i wartości firmy” to temat, który zainteresował słuchaczy tego wykładu. Bezpłatne szkolenia w ramach kongresu prowadzili specjaliści z branży poligraficznej i reklamowej. Wysoka frekwencja na wykładach jest dowodem na to, jak wielkim zainteresowaniem cieszą się prelekcje i wykłady prowadzone podczas piątej co do wielkości branżowej imprezy wystawienniczej na świecie.

A przed nami ostatni dzień RemaDays Warsaw 2018.


Zobacz zdjęcia z II dnia targów:

Zobacz także:

Targi RemaDays Warsaw 2018 rozpoczęte

Wybrane ogłoszenia

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.
Ręcznie malowane torebki.
Przyłbica CRESCOPrzyłbica CRESCO
Sprzedam6,50 PLN (brutto)
Produkt wyprodukowany w Polsce.
Nowa oferta marki JOVI
Pastelowa plastelina od JOVI.
Najszersza na rynku oferta torebek jednokolorowych ...
Idealny dla kobiety.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Świąteczna promocja w LAMBDA.

    Zapewne wielu z naszych Czytelników zauważyło, że handel w tym roku wyjątkowo szybko przypomniał sobie o zbliżających się Świętach. W sieciach handlowych pojawiły się choinki, firmy co raz częściej pytają się o prezenty dla pracowników. Nie inaczej dzieje się w firmie LAMBDA, która w związku ze zbliżającym się grudniem wprowadziła promocję z typowo pięknych świątecznym upominkiem.

    Więcej…  
  • Flamingi pozamiatały w sieci. Moda na różowe osiągnęła swój szczyt!

    Stojące w charakterystycznej pozie różowe ptaki stały się sensacją w mediach społecznościowych. Na karaibską wyspę Renaissance zjeżdżają turyści z całego świata w poszukiwaniu rajskich widoków. Ta plaża - należąca do ekskluzywnego ośrodka - jest wyjątkowa. Turyści, a w szczególności turystki, nie mogą sobie odmówić zdjęć z uroczymi flamingami.

    Więcej…