Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Bogusława Jakubiaka z firmy Best-Office - naszego wieloletniego Kolegi, którego  zawsze wspominać będziemy jako pogodnego i zawsze uśmiechniętego.

Wiadomość o nagłej śmierci jest dla nas wstrząsem. Nie możemy pogodzić się z tym wydarzeniem. Boguś  zawsze był wspaniałym człowiekiem, pełnym ciepła i empatii. Pomagał innym i wspólnie przeżyliśmy wiele cudowny chwil.  Takim go zapamiętamy. Boguś ... bo tak mówiliśmy - nie Bogusław, nie Bogdan - po prostu Boguś, był naszym dobrym kolegą, przyjacielem, wspólnikiem.  Odszedł i została pustka, którą nie chcemy zapełniać. Zawsze go będziemy pamiętać, już na zawsze pozostanie w naszych myślach, sercu i pamięci.

Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim składają wspólnicy, koledzy i przyjaciele, pracownicy z Ogólnopolskiej Sieci OSAA oraz redakcja scann.R.

Pogrzeb naszego Przyjaciela odbędzie się 25.06.2018  w Ostrołęce, w Parafii św. Antoniego Paderewskiego przy ul. Gomulickiego 1a o godzinie 14:00.

 

Boguś - mknij na swoim motorze niebieskimi autostradami...

 

Wybrane ogłoszenia

5 kolorów zabawy.
Poszukiwany/ poszukiwana!
Nowa oferta marki JOVI.
Pudełko zawierające 12 kolorowych kredek z wymazyw ...
Różne kształty, żywe kolory.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Totalny hit tego roku.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Chodź, pomaluj mi świat...Czyli co poleca Renia?

    Marka ALPINO na polskim rynku jest już od dawna. My pamiętamy czasy firmy Inter, potem Interpen, które to firmy miały wyłączność na dystrybucję tego kolorowego asortymenty na Polskę. Nic dziwnego więc, że nasze spotkaliśmy właśnie z Renatą Białoń, która o żadnej innej marce nie wie tak dużo jak o tej.

    Więcej…  
  • Rodzice ruszyli do sklepów po wyprawkę szkolną.

    Koniec wakacji to dla większości domowych budżetów wymagający okres. W tym roku na wyprawkę szkolną rodzice wydadzą średnio 1,7 tys. zł, przede wszystkim na przybory szkolne, odzież oraz podręczniki i książki – wynika z badania Deloitte. Polacy to łowcy okazji – 75 proc. w poszukiwaniu najlepszych cen zamierza zrobić zakupy w kilku różnych miejscach, także w sklepach internetowych. Zdecydowana większość rodziców wykorzysta na szkolne zakupy środki z rządowego programu „Dobry start”.

    Więcej…