Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Do szybkiego i efektywnego usuwania kurzu oraz innych zanieczyszczeń.

Polecamy

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Bogusława Jakubiaka z firmy Best-Office - naszego wieloletniego Kolegi, którego  zawsze wspominać będziemy jako pogodnego i zawsze uśmiechniętego.

Wiadomość o nagłej śmierci jest dla nas wstrząsem. Nie możemy pogodzić się z tym wydarzeniem. Boguś  zawsze był wspaniałym człowiekiem, pełnym ciepła i empatii. Pomagał innym i wspólnie przeżyliśmy wiele cudowny chwil.  Takim go zapamiętamy. Boguś ... bo tak mówiliśmy - nie Bogusław, nie Bogdan - po prostu Boguś, był naszym dobrym kolegą, przyjacielem, wspólnikiem.  Odszedł i została pustka, którą nie chcemy zapełniać. Zawsze go będziemy pamiętać, już na zawsze pozostanie w naszych myślach, sercu i pamięci.

Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim składają wspólnicy, koledzy i przyjaciele, pracownicy z Ogólnopolskiej Sieci OSAA oraz redakcja scann.R.

Pogrzeb naszego Przyjaciela odbędzie się 25.06.2018  w Ostrołęce, w Parafii św. Antoniego Paderewskiego przy ul. Gomulickiego 1a o godzinie 14:00.

 

Boguś - mknij na swoim motorze niebieskimi autostradami...

 

Wybrane ogłoszenia

Różne kształty, żywe kolory.
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Szeroka oferta graficzna.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Totalny hit tego roku.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Drugie życie patyczków do lodów.

    A co, jeśli recykling patyczków z lodów może dać nam dużo frajdy? Mamy dla Was świetny pomysł na robienie puzzli i uczenie się figur geometryczne właśnie wykorzystując pozostałości po lodach.

    Więcej…  
  • Od stycznia 2019 roku nowe ułatwienia dla małych i średnich firm.

    Możliwość jednorazowego rozliczenia straty podatkowej do 5 mln zł, wprowadzenie statusu małego podatnika PIT i CIT dla firm o przychodach do 2 mln euro rocznie, możliwość wliczenia wartości pracy współmałżonka do kosztów uzyskania przychodu czy zniesienie obowiązku przeprowadzania okresowych szkoleń BHP w niektórych branżach – to część propozycji zawartych w Pakiecie MŚP. Większość rozwiązań dla mikro-, małych i średnich firm zacznie obowiązywać w 2019 roku. Zdaniem minister przedsiębiorczości i technologii Jadwigi Emilewicz ograniczenie biurokracji i kosztów funkcjonowania przedsiębiorstw może się przełożyć na zwiększone inwestycje po ich stronie.

    Więcej…