Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Bogusława Jakubiaka z firmy Best-Office - naszego wieloletniego Kolegi, którego  zawsze wspominać będziemy jako pogodnego i zawsze uśmiechniętego.

Wiadomość o nagłej śmierci jest dla nas wstrząsem. Nie możemy pogodzić się z tym wydarzeniem. Boguś  zawsze był wspaniałym człowiekiem, pełnym ciepła i empatii. Pomagał innym i wspólnie przeżyliśmy wiele cudowny chwil.  Takim go zapamiętamy. Boguś ... bo tak mówiliśmy - nie Bogusław, nie Bogdan - po prostu Boguś, był naszym dobrym kolegą, przyjacielem, wspólnikiem.  Odszedł i została pustka, którą nie chcemy zapełniać. Zawsze go będziemy pamiętać, już na zawsze pozostanie w naszych myślach, sercu i pamięci.

Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim składają wspólnicy, koledzy i przyjaciele, pracownicy z Ogólnopolskiej Sieci OSAA oraz redakcja scann.R.

Pogrzeb naszego Przyjaciela odbędzie się 25.06.2018  w Ostrołęce, w Parafii św. Antoniego Paderewskiego przy ul. Gomulickiego 1a o godzinie 14:00.

 

Boguś - mknij na swoim motorze niebieskimi autostradami...

 
Odsłony: 6788