Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Dokładnie 10 września 2018 roku, w Warszawie, dwa dotychczas niezależnie działające podmioty rozpoczęły ścisłą współpracę. Wyłączny dystrybutor marek Playcolor oraz Instant - firma Panta Plast, realizując swoją strategię rozwinięcia nowych kanałów sprzedaży, zleciła sub-dystrybucję nowemu Partnerowi.

"... w planach mamy prezentację rewolucyjnego sposobu dystrybucji produktów." - te słowa już w sierpniu padły w rozmowie z Dyrektor Handlowym firmy Panta Plast, Łukaszem Komorowskim. Już wtedy nowy dystrybutor znanych na całym świecie marek firmy Dunsa zapowiadał ewolucję w swoich działaniach.


ZOBACZ CAŁY WYWIAD


Dziś zdradzamy tajniki jednej z pierwszych decyzji dystrybucyjnych. Dokładnie 10 września Prezes firmy Panta Plast - Wiesław Kozanecki podpisał list intencyjny o współpracy z firmą Inahon, reprezentowaną przez Prezesa Andrzeja Szeremetę. 

- To jedna z ważniejszych naszych decyzji w ostatnim czasie. Jesteśmy zwolennikami wspólnego budowania sukcesu i rozwoju marek Instant i Playcolor. - mówi nam Łukasz Komorowski. - W grupie siła, a w nowych kanałach dystrybucyjny jeszcze większy potencjał . - dodaje.

Wybór partnera był jednak nieprzypadkowy. Głównym celem konsolidacji działań był zupełnie nowy kanał, do którego mają trafić produkty marek Instant i Playcolor. Firma Inahon, działająca na rynku już od 88 roku, założona przez Andrzeja Szeremetę, słynie z wprowadzania na rynek polski największych marek świata. W jej portfolio były takie znane loga jak: Parker, Sheaffer, Stanley-Bostitch, Sakura, Crayola, Helix, Sailor, Spalding, Monteverde, Bruynzeel-Sakura oraz Faber-Castell.

Obecnie uzupełnione zostały o dwa kolejne: Playcolor oraz Instant.

- Wierzę w sukces tej współpracy. O jej efektach będziemy na bieżąco informować rynek - podsumowuje Dyrektor Handlowy w Panta Plast.

PLAYCOLOR

 

 

 

 

Wybrane ogłoszenia

Poszukiwani handlowcy!
Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED
Ołówek z Gumką Maped Black Peps Pastel HB
Zakładki indeksujące smart pet fresh 12x45mm 5x25s ...
Zakreślacz FLUO'PEPS PASTEL.
Nowy wymiar długopisów i piór kulkowych wymazywaln ...
Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.
Nowe tonery do drukarek Canon.
Niszczarka Automatyczna P-1 (paski 7.2 mm).
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Straszny Clown według Jovi

    To już dziś. Halloween na stałe zawitało w naszej kulturze. My lubimy to święto przede wszystkim za możliwość zabawy z farbkami JOVI. Jak widać profesjonaliści też :) Zobaczcie, jaki makijaż stworzyła Dorota z Rozbrykane Kolorki.

    Więcej…  
  • GREENU - z myślą o recyklingu.

    W ofercie firmy KMP PrintTechnik Polska pojawiła się nowa linia produktów ekologicznych. Dedykowane wielbicielom nowej technologii produkty projektowane i produkowane są w sposób zrównoważony, dzięki czemu są one liderem pod względem jakości i trwałości.

    Więcej…