Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Nie mogło być inaczej. Kilkumiesięczna praca całego Teamu firmy Rozette właśnie zaczyna wychodzić na światło dzienne. To profesjonalny sklep B2B dla wszystkich klientów, który uwzględnia wszystkie warunki, z których korzystał kupujący. 

"To nie pandemia zmotywowała nas do stworzenia profesjonalnego sklepu B2B. To nasz ciągły rozwój zakładał ten krok już parę lat temu." - tak mówiła nam podczas prezentacji sklepu Kinga Stefańska Boszhard - właścicielka firmy Rozette.

Fakt, że większość z nas działa w biznesie dziś nieco inaczej niż jeszcze 2 lata temu, przyspieszył decyzję o pracach nad nowym sklepem. W maju tego roku, po wielu miesiącach pracy, zaimplementowaniu jak najlepszych narzędzi, stworzeniu indywidualnych paneli dla każdego klienta, a przede wszystkim wprowadzeniu ogromnej oferty na wirtualne półki, sklep został udostępniony branży. 

To jedyne miejsce, gdzie pełna oferta firmy Rozette zaprezentowana jest w tak szerokim zakresie. Na stronie znajdziemy wszystko: kubki, magnesy, torebki, pudełka, tatuaże... 

Nawigacja po stronach jest bardzo intuicyjna, a dzięki temu, że każdy klient porusza się po sklepie dedykowanym, ceny, wszelkie promocje dostosowane są do dostawcy, od którego wcześniej zakupywał ten asortyment. 


Oferta dostępna na stronie jest na bieżąco aktualizowana

 

"To duże ułatwienie dla naszych klientów i klientów naszych klientów." - słyszymy od pracowników firmy Rozette.

Sklep internetowy daje duże możliwości. Nie tylko jest miejscem zakupów, ale także źródłem np. materiałów marketingowych foto do promocji we własnym sklepie. Każdy produkt opatrzony jest piękną grafiką, szczegółowym opisem, informacja o dostępności, możliwością oceny oraz ceną dla danego klienta.

Aby jednak uzyskać dostęp do tego wszystkiego należy dokonać rejestracji.

Każdy sklep, który zainteresowany jest ofertą, po wejściu na stronę: https://www.b2b.rozette.pl/ powinien wypełnić krótką ankietę, która ma celu przede wszystkim dostosowanie oferty cenowej do danego odbiorcy. 

Rekomendujemy stworzenie własnego konta samodzielnie, albo z pomocą pracownika firmy Rozette, który dotychczas obsługiwał danego odbiorcę. 

Sklep ma za zadanie ułatwić prowadzenie biznesu oraz wesprzeć odbiorców w nowej rzeczywistości.


REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Nowe tonery do drukarek Canon.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Różne kształty, żywe kolory.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Jak bawić się z dzieckiem, by rozwijać z nim więź? Czyli czym jest integrancja sensoryczna?

    Integracja sensoryczna jest procesem neurologicznym, który polega na odpowiedniej reakcji na konkretne sytuacje i warunki, które odczytywane są przez mózg za pomocą zmysłów. Jeśli informacje są przetwarzane prawidłowo, wtedy czujemy się wygodnie i bezpiecznie, natomiast gdy przekaz jest zaburzony, przetwarzanie automatyczne informacji również, a co za tym idzie, pozornie proste reakcje mogą doprowadzić do katastrofy (niepokoju, lęku, ataku agresji itp.)

    Więcej…  
  • 10 zastosowań rozdrobnionego papieru

    Ostatnio dość dużo piszemy o niszczarkach. A skoro i nich mowa, to nie możemy zapomnieć o ścinkach, które w wyniku ich pracy pozostają. Tak dużo też piszemy o ekologii. Nie dziwcie się więc, że powstał ten artykuł. Uważamy, że jeśli nie możesz poddać recyklingowi rozdrobnionego papieru, to co możesz z nim zrobić, poza wyrzuceniem go do kosza, aby nadać mu jeszcze co najmniej jeden użytek? My znaleźliśmy kilka jego zastosowań.

    Więcej…