Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 Dzień Dziecka to okazja do promocyjnych zakupów także w naszej branży. Jaką promocję przygotowała firma Polcan? O tym w poniższym regulaminie.

 

 

Regulamin sprzedaży premiowej


„Dzień Dziecka z Asarto”

I. Postanowienia ogólne

1. Niniejszy regulamin, określa zasady przeprowadzenia przez firmę POLCAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Poznańskiej 218, (dalej "Organizator") sprzedaży premiowej „Dzień Dziecka z Asarto”.

II. Czas trwania, uczestnicy i przystąpienie do sprzedaży premiowej

2. Program przeznaczony jest dla Partnerów Handlowych firmy POLCAN, którzy w dniach 29-30 maja 2019 dokonają zakupu materiałów eksploatacyjnych marki ASARTO i regulują terminowo swoje zobowiązania wobec POLCAN.

III. Zasady sprzedaży premiowej i nagrody

3. Aby wziąć udział w sprzedaży premiowej należy w wyznaczonym okresie czasowym (patrz pkt. II.2) dokonać zakupu produktów marki ASARTO.
4. Zakup produktów marki ASARTO jest premiowany następująco:
- próg 1 => zakup za kwotę 300 zł netto – uprawnia do odbioru lampki rowerowej LED przedniej za 1 gr. na FV.
- próg 2 => zakup za kwotę 400 zł netto – uprawnia do odbioru kompletu lampek rowerowych LED (przedniej i tylnej) za 1 gr. na FV.
5. Każdy z Partnerów Handlowych może wziąć udział w sprzedaży premiowej tylko raz.
6. Sprzedaż premiowa obowiązuje do wyczerpania zapasów nagród.

IV. Rozliczenie sprzedaży premiowej

7. Nagroda zostanie zafakturowana za 1 gr. i dołożona do zamówienia złożonego w dniu sprzedaży premiowej.

V. Postanowienia końcowe

8. Sprzedaży premiowej nie podlegają produkty Asarto Basic, wyceny przetargowe oraz wyceny specjalne poniżej cennika ze sklepu internetowego POLCAN.
9. Sprzedaży premiowej nie podlegają zakupy produktów Asarto realizowane w ramach indywidualnych ustaleń, wynikających z umów marketingowych i porozumień bonusowych,
dotyczących marki Asarto.
10. Nie jest możliwe odstąpienie prawa do premiowego zakupu osobom trzecim.
11. Treść regulaminu sprzedaży premiowej jest dostępna w biurze Organizatora, ul. Kręta 4, 05-850 Ożarów Mazowiecki, oraz pozostałych biurach Organizatora, a także na stronie www.polcan.pl.
12. Każdy z uczestników sprzedaży premiowej oświadcza, iż z warunkami niniejszego regulaminu zapoznał się, zrozumiał je oraz akceptuje je w całości.
13. Firma POLCAN zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu sprzedaży premiowej lub zakończenia czasu trwania sprzedaży premiowej bez podawania przyczyny.

Odsłony: 663