Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Od tej strony częstochowska firma chyba jeszcze nie była znana. Producent/ dystrybutor wielu znanych marek na rynku wspiera inne firmy. Jak? O tym w artykule.

 

Obok marki Expression, firma Allper spełnia wymagania najsurowszych klientów, oferując im produkcję marek własnych, powszechnie znanych Użytkownikom pod indywidualnymi brandami. Jako jedyna produkcja w Polsce – Allper posiada najwyższe standardy obowiązujące w sektorze produkcyjnym brandów indywidualnych, potwierdzone certyfikatem ISO 9001, 14001 oraz OHSAS 18001 przez niezależną, akredytowaną jednostkę w zakresie m.in.: projektowania, produkcji, testowania i dystrybucji materiałów eksploatacyjnych (…) analogicznych marek „Private label”. Oznacza to, że obok cyklicznego nadzoru nad jakością marki własnej EXPRESSION, Partnerzy firmy otrzymują produkty najwyższej jakości.

Marzy Ci się własny produkt? Chcesz promować wyłącznie swoje pomysły? Zapomnij o białych opakowaniach i słabej jakości produktach. W Allper zadbamy o to i przygotujemy Twój produkt zgodnie z najwyższymi standardami potwierdzonymi certyfikatami ISO 9001,14001 oraz OHSAS 18001 w zakresie projektowania, produkcji, testowania i dystrybucji materiałów eksploatacyjnych. - słyszymy od Doroty Kromołowskiej, Pełnomocnika ds. ISO & Managera działu zamówień publicznych w firmie Allper.

Okazuje się, że producent marki Expression, otwiera drzwi także innym firmom wchodzącym do naszej branży lub chcącym stworzyć nowy brand. Jak zapewniają pracownicy częstochowskiej firmy odpowiedzialny za nowy dział "Privat Label", partnerzy handlowi zyskują dzięki współpracy przewagę nad konkurencją, pozytywny wizerunek, możliwość wyróżnienia się na tle innych oraz umocnienie pozycji na rynku.

- Spełniamy wzrastające oczekiwania klientów oraz zapewniamy najwyższej jakości produkt w przystępnej cenie - deklaruje Justyna Żurawska, Manager ds. zarządzania relacjami z klientem w firmie Allper Sp. z o.o..

Wraz z Dagmarą Jaworską oraz Grzegorzem Gajewskim w nowym dziale firmy Allper zajmują się zdobywaniem nowych rynków w branży biurowej.

- Wyznaczamy sobie kierunek trendu a następnie z zadowoleniem i dobrym słowem, a także złotym serwisem aranżujemy kontrakty dla klientów różnych brandów, w tym marek własnych. - słyszymy. - Klient może na nas liczyć w niemal każdej sytuacji. Jesteśmy „trójcą” zorientowaną na cel, którym jest zadowolony Klient. - podsumowuje Justyna Żurawska.


Wybrane ogłoszenia

Przepiękne ręcznie malowane torebki okolicznościow ...
BLOCZEK D.RECT 75x75mm 9x25K MAGIC TODAY
Zakreślacz FLUO'PEPS PASTEL.
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.
Zestawy do biuraZestawy do biura
Sprzedam162,80 PLN (bez VAT)
Przepiękne zestawy w wyrazistych kolorach.
Nowe tonery do drukarek Canon.
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Ołówek z popularnej serii Gwiazdki w wersji metali ...
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Produkty ASARTO zostały nagrodzone prestiżowym godłem Laur Konsumenta 2018

    Kolejna dobra informacja spłynęła do naszej redakcji. Marka Asarto właśnie otrzymała srebrny Laur Konsumenta 2018 w największym projekcie konsumenckim w Polsce, w kategorii materiały eksploatacyjne do drukarek.

    Więcej…  
  • Branża uderza mocno w rynek chemii profesjonalnej

    Już parę lat temu firmy z naszego "podwórka", dotychczas oferujące typowe dla branży biurowej produkty (długopisy, zeszyty), do swojej oferty zaczęły wprowadzać tak odległy tematycznie asortyment. Chemia profesjonalna - niby tak obca a jednak tak bliska naszej branży.

    Więcej…