Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Najszersza na rynku oferta torebek jednokolorowych.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Zgodnie z informacją, jaka trafiła na nasz rynek z początkiem stycznia, w Polsce powstaje biuro handlowe STABILO. Na jego czele stanęła Marta Waś.

STABILO Polska przejmie całkowitą odpowiedzialność za sprzedaż i marketing niemieckiej marki. W związku z budową struktury organizacyjnej obecnie trwają rekrutacje na najważniejsze stanowiska. To najwyżej obsadzone zostało osobą dobrze znaną z branży - Panią Martą Waś, która obejmuje stanowisko Market Director.

Jak podano w oficjalnym liście przesłanym na początku sierpnia do branży, Marta Waś posiada wieloletnie doświadczenie. Znamy ją z takich firm jak: Primo Polska, Pelikan, Office Line oraz Corex.

Trzymamy kciuki za powodzenie i bacznie będziemy obserwować nową historię marki STABILO w Polsce.


REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Poszukujemy osoby chętnej dołączyć do naszego zesp ...
Papierowe zakładki samoprzylepne
Nowy wymiar długopisów i piór kulkowych wymazywaln ...
Książki do zabawy Moja Magiczna garderoba.
Upominek dla wyjątkowej osoby.
Elegancka kolekcja do biura i szkoły.
Idealny dla kobiety.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Ponad połowa Polaków regularnie stresuje się swoją pracą.

    Polscy pracownicy są jednymi z najbardziej zestresowanych w Europie. Ponad połowa regularnie stresuje się swoją pracą, co może prowadzić do problemów ze zdrowiem, spadku efektywności, wypalenia zawodowego, a w konsekwencji – konieczności odejścia z firmy. Zdaniem ekspertów stresem w firmie można jednak odpowiednio zarządzać, m.in. dzięki właściwej organizacji pracy i dobrej komunikacji w zespole. Decydującą rolę odgrywa lider, którego zadaniem jest kształtowanie przyjaznego środowiska pracy. 

    Więcej…  
  • Paper Wars - Europa ogranicza zużycie papieru

    Czy Europa całkowicie pozbędzie się papieru? Odpowiedź na to pytanie winna brzmieć jako zdecydowane „nie”. Całkowite porzucenie papieru pozostaje utopijnym celem, ponieważ papier po prostu doskonale się sprawdził na przestrzeni wieków. Radykalne zmniejszenie zużywanego papieru jest jednak w pełni osiągalne. Promowanie ograniczenia zużycia papieru w pracy i w życiu łączy zarówno zalety ekologiczne, jak i ekonomiczne. Pojawiło się wiele inicjatyw na rzecz digitalizacji dokumentów, zarówno po stronie rządowej jak i biznesowej, istnieją już wypróbowane i sprawdzone rozwiązania techniczne służące do uzyskiwania cyfrowych dokumentów. Instytucje państwowe wyposażone w odpowiednie skanery wraz z oprogramowaniem mogą nie tylko zamienić papier w cenną informację cyfrową, lecz także powiązać uzyskane dane z innymi aplikacjami.

    Więcej…