Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Na każdą okazję.

Polecamy

Dla pasjonatów pięknych widoków.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

JESTEŚ:  NIESAMOWITĄ FASHIONISTĄ, która  ma talent do tworzenia niestandardowych ubrań.

Zaprezentuj swój odważny styl na rękawie — zapewne całkowicie nie boisz się podejmować ryzyka, kreować nowy wygląd lub nadać mu wyjątkowego uroku. Dla każdego modnego Pana i Pani, którzy nie boją się ekstrawagancji prezentujemy możliwości marki Sharpie®, która oferuje idealne narzędzie do ich tworzenia.


Odświeżone przez Sharpie™


Zestaw markerów Sharpie dostępny jest w 8 kolorach z końcówką pędzla do tworzenia niuansowych akcentów lub pełnowymiarowych arcydzieł malarskich.


PRZYCIĄGAJĄCA WZROK MODA


WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE FREESTYLOWANIA SWOJEJ MODY:

  • DOSTOSUJ KICKS:

Ożyw stare tenisówki, dodając kolorowe wzory i ozdoby, które krzyczą „Ja”. Następnie wyjdź z domu w przyciągającym uwagę stylu. 

  • DEKORUJ JEANSY:

Zmień dżinsy z zeszłego sezonu w chodzącą grafikę wypełnioną wspaniałymi kolorami, tekstami ulubionych piosenek i inspirującymi powiedzeniami, które pomogą Ci kroczyć własną ścieżką.

  • ODŚWIEŻ GARDEROBĘ:

Znoszone, sprane T-shirty czują się nie najlepiej. Jeśli ich dawna świetność już dawno przeminęła, użyj Stained by Sharpie™, aby stworzyć kolorową, ręcznie rysowaną grafikę, która zamieni stare koszulki w coś, czego nie może się doczekać ponownego noszenia.


PRZYCIĄGAJĄCA WZROK MODA


 

Bez względu na to, co tworzysz na dowolnej tkaninie, permanentny atrament Sharpie pozostanie żywy, bez względu na to, ile razy go wypierzesz.

Więc idź śmiało, nieustraszona fashionistko.


PRZYCIĄGAJĄCA WZROK MODA


Jeśli nadal nie wiesz, jak zabrać się za odnawianie rzeczy - zobacz nasz film, który krok po kroku poprowadzi Cię przez tajniki kreacji modowej.

 

 

REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • ACCO kupuje Esselte!!

  24 października 2016 roku - firma ACCO Brands Corporation ogłosiła, że podpisała ostateczną umowę nabycia Esselte Group Holdings AB. Wartość transakcji opiewa na $ 333 mln. Głównym celem takiego przedsięwzięcia jest połączenie aktywności Esselte z dotychczasowymi operacjami europejskimi ACCO oraz stworzenie pozycji ogólnoeuropejskiego lidera w markowych produktach biznesowych.

  Więcej…  
 • Życie czy praca? Pracownik nie chce wybierać!

  Nie samą pracą człowiek żyje, dlatego pojęcia takie jak work-life balance i well-being stają się coraz bardziej istotne zarówno dla pracowników jak i pracodawców. Już ponad połowa polskich firm koncentruje swoje wysiłki na umożliwieniu zatrudnionym równoważenia życia zawodowego i prywatnego, poprzez oferowanie świadczeń związanych z samopoczuciem.

  Więcej…