Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Oryginalne kubki z dedykowanymi uchwytami.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

2019 rok to dla firmy Allper drugi rok działalności z wdrożonym i certyfikowanym systemem FSC CoC. - Ideologia normy FSC jest dla nas wspaniałym uzupełnieniem sposobu działania i funkcjonowania Allper w aspekcie środowiskowym. - mówi nam w rozmowie Dorota Kromołowska, Pełnomocnik ds. ISO & Manager działu zamówień publicznych.

Od ponad 10-ciu lat firma Allper prowadzi politykę zgodną z ISO 14001 w zakresie zarządzania pro-środowiskowego oraz realizuje cele stawiane wewnątrz firmy w kierunku proekologicznym. Jej działalność skupia się między innymi na zagospodarowaniu zużytych materiałów eksploatacyjnych, co samo w sobie jest pozytywne dla lokalnego i ogólnopolskiego środowiska.

- Zawsze jesteśmy o krok ponad wymagania prawne w tej dziedzinie - nie tylko dostosowujemy się do aktualnych i zmieniających się wymagań w zakresie odpadów, ale promujemy i radzimy jak być w tej dziedzinie zgodnym. - zapewnia Dorota Kromołowska. 

- Jako jedni z nielicznych w branży posiadamy własną produkcję opartą m.in. na elementach pozyskanych w drodze recyklingu. Jest ona cyklicznie weryfikowana przez niezależnych audytorów akredytowanych jednostek ISO oraz państwowych audytorów zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska. - dodaje.

Co warto zaznaczyć firma także aktywizuje swoich klientów i społeczność do udziału w zbiórkach kartridży. Promuje zielony znak dla selektywnych zbiórek. Wspiera akcję Rekopolu - "Dzień bez śmiecenia", a w "zaciszu" jej murów... wspomaga akcje charytatywne "nakrętki dla przedszkola", kredki "bo pomaganie jest cool".

 To właśnie wszystkie, liczne inicjatywy powyżej przesądziły o tym, aby w myśl obranej strategii wdrożyć FSC oraz promować je poza obrębem działalności producenta.

Co to za tajemniczy skrót "FSC"?

Forest StewardshipCouncil®(FSC®) –to międzynarodowa organizacja promująca odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi świata.

W skrócie: wszędzie tam, gdzie do produkcji pozyskujesz surowce mogące pochodzić z bogactw leśnych - bądź odpowiedzialny, nie niszcz! Wyznacz standardy odpowiedzialnego zarządzania lasami.

 

FSC CoC - Certyfikacja Kontroli Pochodzenia Produktu, śledzi produkty certyfikowane FSC z lasu dla konsumentów.

Odpowiedzialnie wprowadzane na rynek produkty mogą posiadać jeden ze znaków FSC lub dokumentacja ich sprzedażytaki znak posiada

Dokładnie 27 września obchodzimy piątek z FSC i to o nim przedstawiciele firmy Allper mieli przyjemność rozmawiać z Partnerami handlowymi w trakcie wrześniowych spotkań na targach oraz akademii szkoleniowych.

 

 

Wybrane ogłoszenia

Kubek dla TatyKubek dla Taty
Sprzedam29,99 zł - sugerowana cena detaliczna PLN
Kubek dla każdego faceta.
Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...
Idealny dla kobiety.
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Oryginalne kubki z dedykowanymi uchwytami.
Upominek dla wyjątkowej osoby.
Produkt wielokrotnego użytku.
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Idealny prezent dla kolekcjonerów.
Zakreślacz FLUO'PEPS PASTEL.
Kreatywna zabawa dla każdego.
OBROTOWA GUMKA SZKOLNA ZENOA MAPED

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Jak przekonać pracowników, że naprawdę liczysz się z ich zdaniem?

    Komunikacja w firmie to temat rzeka. Można skupić się na skutecznych i nieskutecznych technikach porozumiewania się, określać specyfikę komunikacji poziomej i pionowej, werbalnej i niewerbalnej, itp., itd. Dlaczego zagadnienie jest aż tak szerokie? Ponieważ w pracy, jak i w życiu, komunikujemy się prawie bez przerwy. Wykorzystujemy do tego różne formy, sposoby, narzędzia i nośniki. Dzwonimy, mailujemy, rozmawiamy, negocjujemy, prezentujemy swoje opinie, delegujemy, prowadzimy zebrania. Tylko dlaczego, skoro mamy tyle różnych narzędzi i tak wiele źródeł wiedzy wciąż, dochodzi do nieporozumień powodowanych złą komunikacją właśnie?

    Więcej…  
  • XIII edycja Forum IPBBS za nami!!

    Kolejna edycja forum organizowanego przez Izbę Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej przeszła do historii. Tym razem bardziej kameralna, ale pełna istotnej wiedzy, zgromadziła przedstawicieli największych firm z branży.

    Więcej…