Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Tradycyjnie jak to przed Świętami bywa, zaczynamy wielkie przygotowania od wielkiego sprzątania. I chociaż social media zapewniają, że w Święta odwiedzi nas Mikołaj a nie SANEPID, to dla spokoju ducha domowe porządki ogarniamy z Dottsi.

Następnie popadamy w typowy dla tego okresu szał zakupowy. I tu uwzględniamy oczywiście prezenty: peryferia komputerowe (klawiatury, myszy, pendrive i nośniki danych, sprzęt audio itd), akcesoria game’ingowe nawet dla najbardziej wymagających oraz to czego nie odmawiamy nawet sobie: kosmetyki! Włoskie… aksamitnie delikatne… pięknie pachnące i rozpieszczające naszą skórę czyli Felce Azzurra!

Po zakupach oczywiście wypoczywamy w domach. Domach, które są przytulnie rozświetlone nieszablonowym oświetleniem ledowym Moonlight. Wypoczynek chętnie współdzielimy z najbliższymi: Rodziną i Przyjaciółmi.

Razem z całym TEAM'em firmy Allper życzymy wszystkim Czytelnikom spokoju i radości w te Święta a w nowym roku wyłącznie sprzyjających okoliczności przyrody.


DOTTSI CZYSTO I ŚWIEŻO

Dottsi to marka niemieckiej jakości tworzona przez ludzi z pasją. Opracowywane produkty łączą w sobie skuteczność w działaniu oraz bezpieczeństwo w oparciu o najwyższej jakości składniki oraz przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technologocznych z zakresu produkcji chemii gospodarczej.

Marka Dottsi to nowość na polskim rynku , nie mniej jednak przez ten relatywnie krotki okres czasu zdobyła zaufanie wielu konsumentów. W początkowym okresie rozwoju marki w ofercie znajdowały się tylko produkty oraz detergenty do prania. Wymagania rynku, uznanie konsumentów oraz dynamicznie rozwijający się dział laboratoryjny firmy zaowocował rozwinięciem się Dottsi na inne gałęzie przemysłu związanego z chemią gospodarczą. Posiadając szeroki wachlarz produktów w swojej ofercie zapewnia kompleksowe zaopatrzenie zarówno małych przedsiębiorstw jak i dużych odbiorców dla których terminowość oraz rzetelność dostaw to podstawa współpracy.

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE MARKĘ DOTTSI TO:

JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Dottsi spełnia najwyższe standardy dotyczące higieny, skuteczności i łatwości w codziennym użytkowaniu. Skład chemiczny, sposób ich wytwarzania oraz selektywnie dobrane komponenty gwarantują niezawodność działania przy równoczesnej ochronie powierzchni i materiałów poddanych działaniom produktów.

 

BEZPIECZEŃSTWO I EKOLOGIA

Produkty marki dottsi są projektowane w taki sposób, aby po użyciu zawartości mogły dostać się do kanalizacji zachowując wszelkie normy bezpieczeństwa ekologicznego. Gwarantują to systematyczne badania laboratoryjne stale monitorujące składy chemiczne produktów i ich wpływ na środowisko.

ROZWÓJ I INNOWACJA

Innowacyjność produktów Dottsi zapewnia stale rozwijający się dział laboratoryjny oraz wykwalifikowana kadra specjalistów pełnych pasji do wykonywanego zawodu. Ciągła kontrola nowinek oraz rozwiązań z branży przemysłu chemii gospodarczej owocuje systematycznym wprowadzaniem nowych technologi i rozwiązań do procesów produkcji

EKONOMIA I KONKURENCYJNOŚĆ

Dottsi cechuje się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Wykorzystanie nowoczesnej floty maszyn oraz produkcja na masową skale pozwala zachować konkurencyjność cen na rynku przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich parametrów jakościowych i obowiązujacych norm.

 

Wybrane ogłoszenia

Ołówek z Gumką Maped Black Peps Pastel HB
Nowa oferta marki JOVI.
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.
Nowy wymiar długopisów i piór kulkowych wymazywaln ...
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Idealny dla kobiety.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Ergo homo officus, czyli co z tą ergonomią?

  Nie jest dobrze. O ergonomii w ostatnim czasie mówi się dużo, ale czy to coś zmienia? Jedynie 2,4% stanowisk biurowych w polskich firmach spełnia wszystkie jej zasady[1]. Pracownik odczuwa to dosłownie. Okazuje się, że ¼ osób w wieku od 26 do 35 lat cierpi na bóle pleców. Najczęściej bolące karki i barki szkodzą przedsiębiorstwom. 66% Polaków deklaruje, że będąc zdrowszym pracowałoby po prostu lepiej[2], więc co z tą ergonomią? Na świecie to trend numer jeden. Czy polscy pracodawcy są na nią gotowi?

  Więcej…  
 • IPBBS - oczami branży

  W dniu 16 października odbyło się Jubileuszowe forum organizowane przez Izbę Przedsiębiorców Branży Biurowo Szkolnej.
  Drugiego dnia spotkania zapytaliśmy kilku uczestników o wrażenia z minionego eventu oraz podpytaliśmy jakie mają pomysły na przyszłość branży PBS...

  Więcej…