Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W nawiązaniu do obecnie panującej sytuacji w Polsce, w związku z pandemią koronawirusa SARS-Cov-2 Polska Izba Artykułów Promocyjnych, organizacja branżowa w dniu dzisiejszym w swoim piśmie zwróciła się do Prezesa Rady Ministrów RP Mateusza Morawieckiego z pytaniem na jakie wsparcie ze strony Rządu RP może liczyć sektor gospodarki, który reprezentuje Izba.

Organizacja branżowa zrzeszająca: producentów/importerów, agencje reklamowe, organizatorów targów i media branżowe w dokumencie zwraca się również o przygotowanie w trybie pilnym planu naprawczego dla polskich firm w zaistniałej kryzysowej sytuacji.

 PRZECZYTAJ

PISMO PIAP DO PREZESA RADY MINISTRÓW RP 12.03.2020


REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Szeroka oferta etykiet samoprzylepnych w różnych r ...
Nowe tonery do drukarek Canon.
Poszukiwany handlowiec na Polskę południową!
Firma Gross Wazia z siedzibą w Łodzi szuka pracown ...
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Zespół Rafcom zaprasza do współpracy.
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Ołówek z popularnej serii Gwiazdki w wersji metali ...
Przepiękne ręcznie malowane torebki okolicznościow ...
Nowy produkt w ofercie.
Kawa wygodnych opakowaniach o pojemności 250g
Ekologiczna i pojemna archiwizacja dokumentów.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Sieć - zagrożeniem dla dziecka czy rodzica?

    Dzieci o wiele lepiej oceniają swoją znajomość Internetu i komputerów, niż dorośli. 2/3 z nich przyznaje, że zdarza im się pomagać rodzicom w obsłudze komputera lub urządzenia mobilnego. Aż 80% rodziców nie zainstalowało na urządzeniu mobilnym swojego dziecka oprogramowania chroniącego przed zagrożeniami. To znak, że większość rodziców może nie mieć wystarczającej świadomości o pułapkach w sieci. Jak chronić dzieci przed wirtualnymi zagrożeniami?

    Więcej…  
  • Nowy tusz ActiveJet - większa wydajność za niższą cenę

    W portfolio produktowym ActiveJet pojawił się tusz w wersji Premium o symbolu AC-545RX, będący odpowiednikiem wkładu do drukarki Canon PG-545XL. Nowy kartridż ma o 20% większą pojemność względem produktów OEM i jest kompatybilny z najnowszą drukarką Canon MG2950.

    Więcej…