Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Przepisy ustawy, wdrażające instrumenty ochrony miejsc pracy, zostały w trybie ekspresowym wdrożone do porządku prawnego i już od dziś firmy mogą składać wnioski o dofinansowanie wynagrodzeń pracowników w związku z ochroną miejsc pracy i wprowadzeniem przestoju ekonomicznego.

Kształt tych przepisów był monitorowany przez Lewiatana przez cały okres prowadzenia prac legislacyjnych. Liczymy, że wprowadzone instrumenty ochrony zatrudnienia pomogą wielu firmom w Polsce ograniczyć skutki kryzysu. Przekazujemy Państwu najważniejsze informacje i wzory dokumentów potrzebnych do skorzystania z pomocy, przygotowane przez administrację rządową - wybrane i opatrzone dodatkowymi informacjami oraz dokumentami przez prof. Jacka Męcinę, doradcę Zarządu Konfederacji Lewiatan.

Materiały do pobrania:
- informator MRPIPS (ze strony praca gov.pl)
- wzory z rozporządzenia - wykaz pracowników
- wzór umowy
- wzór wniosku o dofinansowanie
- wzór porozumienia

 

Źródło: Konfederacja Lewiatan


REKLAMA

inq_rek_01_2019

Wybrane ogłoszenia

Kreatywna zabawa dla każdego.
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Przepiękne ręcznie malowane torebki okolicznościow ...
Poszukiwani handlowcy!
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Pastelowa plastelina od JOVI.
Książki do zabawy Moja Magiczna garderoba.
Nowy wymiar długopisów i piór kulkowych wymazywaln ...
Produkt wielokrotnego użytku.
Papierowe zakładki samoprzylepne
Monsterowe temperówki.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej podsumowuje swoje działania

    Z początkiem maja utworzone zostało Stowarzyszenie zrzeszające osoby z branży upominkowej. Głównym założeniem takiej decyzji była chęć stworzenia grupy dla firm, które dzięki wspólnemu celowi będą promować swoje produkty także poza granicami naszego kraju oraz wymieniać doświadczenie z innymi podmiotami. 

    Więcej…  
  • Spokojnie możemy plasować się w pierwszej piątce

    Jak co roku w grudniu odwiedziliśmy firmę Rafcom, aby podsumować mijający rok 2018. To było spotkanie wyjątkowe - bo przedświąteczne. Nie tylko wszystkim pracownikom tego dnia dopisywał wyjątkowy nastrój, ale także nowemu pupilowi, który od 11 miesięcy dzielnie motywuje wszystkich do pracy. O planach na kolejny rok, o tym, co ważne w działalności firmy Rafcom, rozmawialiśmy z Reginą Telego, Dyrektor Handlową.

    Więcej…