Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Już 2 lata temu głośno było o nowej akcji promocyjnej dystrybutora najbardziej hitowych produktów w branży. To wtedy, we wrześniu 2019 roku wszyscy klienci dokonujący zamówień rozpoczęli zbieranie punktów.

Tak to one, a dokładnie 25.000 punktów gwarantuje niepowtarzalną przygodę. Czy to dużo? Absolutnie nie! 1 złoty wydany na produkty oferowane przez firmę z Łowicza to 1 punkt. Prosta kalkulacja więc wskazuje, że od 2019 roku do maja 2022 należy dokonać zamówień tylko na kwotę w wysokości 25.000 zł. 

Zważywszy, że asortyment firmy ROZETTE to obecnie must have na półkach sklepowych, to wynik ten wydaje się być trywialny w osiągnięciu. Pozostaje więc pytanie, czy Kinga Stefańska-Boszhard - organizatorka akcji, przewidziała tak liczne grono "zwycięskich firm"?

Jak zamawiać

Dobrze wiemy, że targi, które dotychczas były najlepszym miejscem na sezonowe zakupy na razie przeszły do historii. Na szczęście takie firmy jak ROZETTE już od jakiegoś czasu były przygotowane na zmianę systemu sprzedaży. Nowa platforma sprzedażowa B2B, której oficjalna premiera miała miejsce w dniu 30.06.2021 roku podczas uroczystej gali w Teatrze Sabat, zawiera cały przegląd asortymentowy. 

Na stronie: https://www.b2b.rozette.pl, zaraz po zalogowaniu każdy Klient zyskuje dostęp nie tylko do największej oferty hitowych produktów, torebek, gadżetów, opakowań...ale także do najlepszej zindywidualizowanej oferty cenowej. Polecamy rejestrację w systemie https://www.b2b.rozette.pl/. Nagrody za pierwsze zakupy czekają.

A teraz zapraszamy do obejrzenia krótkiej videorelacji ze spotkania, podczas którego zaprezentowano zasadę programu "Zwiedzaj z ROZETTE Wycieczka do Amsterdamu"

 To warto kupić

O tym, że firma ROZETTE to kreator trendów pisaliśmy już kilka lat temu, gdy jako pierwsza wprowadziła na rynek polski metaliczne tatuaże. Po nich były spinery, Magic Rings, emotikonki...

Te ostatnie stały się wręcz synonimem firmy z Łowicza, która do dziś ma je w swojej ofercie. W tym sezonie jednak dystrybutor stawia na jeszcze lepszy asortyment. Kubki tematyczne, artykuły na imprezy, kolekcje szkolne...

Kilka perełek prezentujemy poniżej. Po więcej zapraszamy na stronę: https://www.b2b.rozette.pl/.


Kubek ceramiczny żyrafa - afryka


Pudełko Okrągłe Micky CZERWONE


 

Torba Lux 210g Dino A4(26x32x10)

 
 

 

Dancing Santa

 


 

Wybrane ogłoszenia

Idealna dla dzieci i dorosłych.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Nowość w ofercie Rozette.
Zestaw pudełek ozdobnych
Podręczna drukarka etykiet
Nowa oferta marki JOVI.
Ręcznie malowane torebki.
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Biznes na drodze do dojrzałości cyfrowej

    Badania Coleman Parks zrealizowane na zlecenie Ricoh pokazują, że 71% spośród kadry zarządzającej w Europie i na Bliskim Wschodzie zakłada, że kierowana przez nich organizacja osiągnie cyfrową dojrzałość w ciągu najbliższych 5 lat. 

    Więcej…  
  • Roślinny obraz

    Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ważna jest obecność roślin w miejscu naszej pracy i codziennego życia. Nie są one tylko ozdobą pomieszczenia, lecz mają także wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Jak w niebanalny sposób wprowadzić zieleń w naszą przestrzeń życiową aby poprawić sobie nastrój? O tym w niniejszym artykule.

    Więcej…