Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jaka jest Gwiazdka w tym roku? Targi, które zorganizowała firma ABRO zwiastują, że będzie wyjątkowa. Na rynku pojawiło się mnóstwo fajnych produktów. Wystawcy mają super nastroje. Spotkanie targowe wyszło idealnie. Wieczór podsumował ten dzień. 1 października 2021 niezaprzeczalnie należał do naszej branży!

 Można byłoby dużo opowiadać. Sądzimy jednak, że film, który powstał sam pokaże, co się działo. Redaktor Naczelna magazynu scann.R zaprasza na spacer po imprezie. Jak zawsze w hotelu Trylogia, jak zawsze w rodzinnej atmosferze, jak zawsze na wesoło.

Dziękujemy!

 

Wybrane ogłoszenia

Nowa na polskim rynku oferta zakreślaczy.
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Różne kształty, żywe kolory.
Poszukiwany pracownik!
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Największa oferta kolorystyczna.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • IX Wielka Majówka OSAA

    Z Zarządem sieci OSAA, zrzeszonymi firmami oraz największymi dostawcami artykułów papierniczo-biurowo-szkolnych (było ich 42) spotkaliśmy się w przepięknym Hotelu Copernicus w Toruniu. Jak co roku nie zabrakło nagród i wyróżnień dla najlepszych. Wszystkich zebranych gości przywitał Prezes sieci OSAA - Sławomir Ćwiliński, który zachęcił wszystkich do zakupów, rozmów oraz wymiany informacji na temat wspólnych potrzeb. 

    Więcej…  
  • Jak przechytrzyć Facebook'a?

    Aktywnie działasz na Facebook'u? Twój fanpage ma kilkadziesiąt fanów, jednak Twoje posty lubi zaledwie kilku z nich? Niestety, nowy algorytm Facebook'a coraz bardziej ogranicza dotarcie do czytelników. Co teraz liczy się w Twoich postach? O tym w naszym artykule.

    Więcej…