Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Na każdą okazję.

Polecamy

Dla pasjonatów pięknych widoków.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jaka jest Gwiazdka w tym roku? Targi, które zorganizowała firma ABRO zwiastują, że będzie wyjątkowa. Na rynku pojawiło się mnóstwo fajnych produktów. Wystawcy mają super nastroje. Spotkanie targowe wyszło idealnie. Wieczór podsumował ten dzień. 1 października 2021 niezaprzeczalnie należał do naszej branży!

 Można byłoby dużo opowiadać. Sądzimy jednak, że film, który powstał sam pokaże, co się działo. Redaktor Naczelna magazynu scann.R zaprasza na spacer po imprezie. Jak zawsze w hotelu Trylogia, jak zawsze w rodzinnej atmosferze, jak zawsze na wesoło.

Dziękujemy!

 

Wybrane ogłoszenia

Wygodny, niewielki kalendarz ścienny
Idealna do czyszczenia sprzętu komputerowego.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Po co komu biuwar?

    Notesy, karteczki samoprzylepne, kalendarze - są osoby, które właśnie w nich notują najważniejsze rzeczy. Gro jednak woli mieć całe biurko "pod ręką". O co chodzi? Oczywiście o biuwary, które w nagłych sytuacjach mogą wesprzeć nas w pracy. 

    Więcej…  
  • XIII majówka OSAA - videorelacja

    Czerwcówko-majówka za nami. OSAA - jej organizator - niezmiennie od 13 lat właśnie tuż przed wakacji zbiera w jednym miejscu najważniejszych dostawców, najlepsze media i oczywiście firmy zrzeszone w niej. Po raz pierwszy organizowane w czerwcu spotkanie nie różniło się o tych z ostatnich kilku lat, z tym wyjątkiem, że po raz kolejny został pobity rekord sprzedażowy. 

    Więcej…