Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Sezon targowy jest w pełni. Razem z naszą kamerą odwiedzamy imprezy organizowane przez największe hurtownie w Polsce i staramy się wyłapywać co ciekawsze produkty. Już chyba tradycją są nasze odwiedziny na stoisku firmy ROZETTE, która po raz kolejny zaskakuje nowym asortymentem.

 Już chyba byłoby zbyt pospolite stwierdzenie, że znowu mamy hity na rynku, bo piszemy tak od kilku lat. W przypadku firmy ROZETTE, która w tym roku obchodzi 30-lecie swojej działalności, to już jest tradycja. 

Tym razem mamy kolejne hity dedykowane osobom dbającym o kondycję, a przynajmniej tym, którzy dbając o siebie chcą przede wszystkim być trendy :)

Akcesoria dla firnesowców, ćwiczących w domu czy też osób uczęszczających na siłownię, w asortymencie firmy spod Łowicza w tym roku nie zabraknie.  

Dodatkowo w asortymencie znalazło się mnóstwo produktów w grafice regionalnej. Zresztą, nie będziemy wam pisać więcej - zobaczcie w naszym filmie sami. 

Wybrane ogłoszenia

Zestaw plastelin dla dzieci.
Różne kształty, żywe kolory.
Totalna nowość w marce ESCUELA!
Wysoka jakość wykonania. Idealny na prezent.
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Zestaw produktów ECO.
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Kredki Alpino przetestowane - są świetne!
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Chcesz poszerzyć swoje językowe kompetencje? Ministerstwo Rozwoju pomoże

    79 proc. pracodawców oczekuje od kandydatów znajomości języka angielskiego co najmniej na poziomie C1 (zaawansowany), a prawie połowa wymaga dodatkowo umiejętności posługiwania się słownictwem biznesowym. Jak pokazuje jednak badanie TNS, aż 44 proc. Polaków nie mówi w żadnym języku obcym. Kluczem do rozwiązania problemu mogą okazać się intensywne kursy językowe. Na przeszkodzie, szczególnie w przypadku studentów, stoją jednak często finanse. Ministerstwo Rozwoju oferuje narzędzie, które pozwoli uzyskać nieoprocentowaną pomoc zwrotną na rozwój kompetencji nawet do 100 tys. zł.

    Więcej…  
  • Postanowienie noworoczne są przereklamowane?

    Zdecydowana większość nie praktykuje postanowień noworocznych. Nie upatrujemy w nich szansy na realne zmiany. Kojarzą się z szybkim wypaleniem i zawodem. Wśród barier pojawia się poczucie niepotrzebnej presji i percepcja z góry przegranej walki. 

    Więcej…