Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W II kwartale 2022 roku Polska Izba Artykułów Promocyjnych powiększyła się o nową firmę z branży. Nowym Członkiem PIAP została: Czerpalnia Papieru ART-PAPIER.

Czerpalnia Papieru ART-PAPIER powstała na początku lat 90-tych XX w. Zrodziła się z fascynacji jej właściciela trzema obszarami: natury, tradycji i sztuki. Dziś skupia ludzi pasjonujących się historią, rzemiosłem, sztuką konfratrów bractw rycerskich oraz studentów szkół rzemiosła artystycznego. Oferta jest pełna perełek, takich jak ekologiczny papier z nasionami kwiatów. Poznajcie Czerpalnię Papieru ART-PAPIER!

Oprócz produkcji papieru czerpanego w firmie funkcjonuje także warzelnia laku i drukarnia. Ale ART-Papier to nie tylko produkcja i sprzedaż. Bardzo ważną częścią działalności, jest edukacja. Ponad 21 lat temu stworzyła autorski program, na podstawie którego uruchomiła cykl warsztatów edukacyjnych poświęconych dawnym rzemiosłom: papiernictwu, skryptorium, drukarstwu, a także poruszającym współczesną problematykę związaną z ekologią - głównie recyklingiem papieru.

Ekologia jest mocnym elementem oferty firmy. Do produkcji papierów ekologicznych nie wykorzystuje chemii, a do pozyskania energii firma korzysta z fotowoltaiki. Oprócz papierów ręcznie czerpanych, w ofercie znajdziemy pieczątki i laki, koperty i papeterie, tuby, druki ozdobne i inne podobne produkty.


Polska Izba Artykułów Promocyjnych jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców z branży artykułów promocyjnych. Ma ona na celu reprezentowanie i dbanie o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 180 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.


Wybrane ogłoszenia

Totalna nowość w marce ESCUELA!
Totalny hit tego roku.
Zestaw produktów ECO.
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Najszersza na rynku oferta torebek jednokolorowych ...
Różne kształty, żywe kolory.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Hurtownia LUKA poszukuje pracownika.
Idealne do malowania także pisanek.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Powrót do nauki stacjonarnej to dla większości uczniów źródło stresu.

    Dla 73 proc. uczniów powrót do szkoły oznaczał stres, a blisko połowa uważa, że nauka stacjonarna jest trudniejsza od zdalnej – wynika z raportu Centrum Edukacji Obywatelskiej. Wiele ich obaw dotyczy kontaktów społecznych i relacji z rówieśnikami. Z drugiej strony pojawia się strach przed sprawdzianami, bo niemal 40 proc. uczniów przyznaje się do dużych zaległości w nauce. – Długofalową konsekwencją będzie spadek poczucia własnej wartości u dzieci, dlatego kluczowe na tym etapie jest wsparcie rodziców i nauczycieli – ocenia Aleksandra Musielak, wykładowczyni Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.

    Więcej…  
  • RemaDays 2018 – Półmetek targów RemaDays Warsaw 2018 za nami

    Drugi dzień targów RemaDays to przede wszystkim koniec głosowania w konkursach Gifts of the Year, Catalogue of the Year oraz POS of the Year, wręczenie nagrody w Loterii dla zwiedzających i drugi dzień RemaCongress.

    Więcej…