Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

St. Majewski - jako firma społecznie odpowiedzialna - zorganizowała ogólnopolski konkurs plastyczny pt. „Małe Dzieła Sztuki”, który ma na celu wsparcie najbardziej potrzebujących. Spośród prac nadesłanych przez dzieci z całej Polski wybrano te najlepsze, a następnie oprawiono w złote, eleganckie ramy i wystawiono na aukcji charytatywnej.

W konkursie Małe Dzieła Sztuki” mógło wziąć udział każde dziecko. Wystarczyło, że narysowany przez nie obrazek został sfotografowany i przesłany za pomocą aplikacji, która znajdowała się na fanpage’u firmy St.Majwski - www.facebook.com/KonkursBambino. Prace można było zgłaszać do 27 czerwca b.r. Podczas bardzo szczegółowej oceny Jury konkursu wyłoniło 11 rysunków, które zostały oprawione w ramy i wystawione na platformie internetowej charytatywni.allegro.pl. Licytacje prac można już licytować. Jeszcze do 14 lipca na stronie allegro można wybrać tą, która najbardziej się podoba i podnieść obecnie wylicytowaną kwotę. Przedział proponowanych na dziś (07.07.2014 r.) cen za obraz waha się w przedziale od 1,25 zł do 30 zł. Uważamy jednak, że są one warte jeszcze więcej, zwłaszcza, że wszystkie zebrane środki ze sprzedaży w całości zostaną przekazane Fundacji im. Marka Kamińskiego, z którą firma St. Majewski podjęła współpracę, aby umożliwić nieuleczalnie chorej Patrycji spełnienie jej największego marzenia.

Patrycja ma 16 lat, nieuleczalny nowotwór mózgu i niezłomną wiarę w to, że marzenia się spełniają, jeśli tylko ma się odwagę marzyć. Jej pasją jest Japonia, a największym marzeniem wyprawa do Kraju Kwitnącej Wiśni. Jednak ze względu na trudną sytuację materialną rodziny Patrycji, podróż ta nie będzie możliwa bez wsparcia innych. Z pomocą przyszli Mali Artyści, którzy wzięli udział w konkursie „Małe Dzieła Sztuki”.


Redakcja scann.R zaprasza do wspierania jakże szczytnego celu. Prace, które można licytować jeszcze do 14 lipca zaprezentowane są na stronie http://charytatywni.allegro.pl/listing?charityOrganizationPurposeId=22.

Wybrane ogłoszenia

Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Podręczny zestaw notesów i zakładek marki d.rect. ...
Niszczarka Automatyczna P-1 (paski 7.2 mm).
Nowe tonery do drukarek Canon.
Monsterowe temperówki.
NOWE ZAKŁADKI FRESH JUŻ DOSTĘPNE!
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Polacy spędzają w internecie średnio 11 godzin dziennie.

    Statystyczny Polak korzysta z internetu łącznie o 5 godzin więcej niż jeszcze dwa lata temu. Jednocześnie prawie podwoił się odsetek tych, którzy chętnie testują nowe technologie i kupują gadżety. Eksperci McKinsey & Company zwracają uwagę na to, że cyfrowa rewolucja w polskim społeczeństwie szybko postępuje. Z drugiej strony rośnie również zaufanie Polaków do cyfrowych innowacji, czego dobrym przykładem jest rosnąca popularność usług finansowych i handlu online. Opracowanie strategii działania w internecie to dziś jedno z głównych wyzwań, przed jakim stoją przedsiębiorstwa. 

    Więcej…  
  • Egzotyczne szkolenie Faber-Castell w Malezji

    Malezja – kraj, w którym można zobaczyć wszystko, co najlepsze w Azji. Nowoczesna metropolia, rajskie wyspy, dzikie lasy tropikalne oraz przepyszne jedzenie – tak w kilku słowach można opisać miejsce, do którego Amex Stationery Sp. z o.o. zaprosił swoich kluczowych klientów na szkolenie produktowe marki Faber-Castell na początku marca tego roku.

    Więcej…