Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Krakowska firma Amex - z 30-letnim doświadczeniem w branży PBS - w połowie czerwca przejęła całkowitą dystrybucję produktów marki Faber-Castell. Zgodnie z informacją, która ukazała się na stronie firmy, AMEX został wyłącznym dystrybutorem marki FABER-CASTELL w Polsce.

Firma Amex Stationery Sp. z o.o., jeden z liderów branży biurowo-szkolnej w Polsce, została wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktów Faber-Castell, najstarszego, założonego w 1761 roku i jednego z największych na świecie producentów artykułów do pisania, rysowania i malowania. Faber-Castell co roku sprzedaje ponad 2 miliardy wysokiej jakości ołówków i kredek, pretendując do miana lidera w produkcji tych produktów na świecie. Marka ma swoich reprezentantów w 120-tu krajach i posiada 20 organizacji ze statusem dystrybutora na całym świecie. Od ośmiu pokoleń Faber-Castell pozostaje w rękach tej samej rodziny. Z małego zakładu rzemieślniczego rozwinął się w międzynarodową grupę, posiadającą na całym świecie aż 14 zakładów produkcyjnych, w tym w tak egzotycznych miejscach, jak Chile, Indonezja, Malezja, czy Kostaryka, zatrudniając przy tym w nich ponad 7000 pracowników. Faber-Castell cieszy się najwyższym poważaniem, ponieważ do swojej produkcji wykorzystuje wysokiej jakości surowce, a sama firma stawia na najwyższe wymagania dotyczące kontroli jakości. Jest to dewiza popularnych produktów dla najmłodszych czyli serii Playing & Learning, wyróżniającej się czerwoną kolorystyką opakowań oraz produktów do prac biurowych, czyli serii Office, w tym niezwykle innowacyjnej i eleganckiej serii GRIP - charakteryzującej się trójkątnym kształtem i opatentowaną przez firmę powierzchnią. Te same założenia spełnia seria dla artystów Art & Graphic, realizująca oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Do tego grona należy zaliczyć również eleganckie instrumenty piśmienne serii Design, stanowiące kwintesencję stylu i elegancji w pisaniu.

Zapraszamy do lektury wspólnego komunikatu firmy Amex Stationery oraz FABER-CASTELL.

Źródło: www.amex.krakow.pl

- Jestem przekonany, że to wydarzenie jest krokiem milowym zarówno dla firmy Amex jak i dla marki FABER-CASTELL w naszym kraju. Wierzę w rozwój owocnej współpracy z naszymi klientami.- skonstatował wydarzenie Artur Romanowski Prezes Zarządu Amex Stationery Sp. z o.o.

 

Wybrane ogłoszenia

Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Nowość marki RAPESCO.
Poszukiwany pracownik do sklepu.
Poszukiwany handlowiec na rynek tradycyjny do obsł ...
Nowa na polskim rynku oferta zakreślaczy.
Totalny hit tego roku.
Farby plakatowe Jovi na bazie wody.
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Jak przygotować profesjonalne referencje dla pracownika?

    Obecnie rynek pracy jest dość chwiejny. Z powodu pandemii ludzie tracą pracę. Dlatego warto ich wesprzeć w poszukiwaniu nowego etatu. Gdy pracownik kończy współpracę także z Twoją firmą może poprosić pracodawcę o referencje. Dokument z całą pewnością będzie mu przydatny w przyszłych rekrutacjach -  to najważniejsze potwierdzenie jego CV.

    Więcej…  
  • KMP PrintTechnik z nowym certyfikatem

    Europejskie Stowarzyszenie firm produkujących materiały eksploatacyjne ETIRA, przyznało KMP PrintTechnik AG certyfikat, potwierdzający stosowanie Kodeksu Postępowania reprezentującego najwyższe standardy jakościowe, środowiskowe i społeczne w produkcji materiałów eksploatacyjnych.

    Więcej…