Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów

Subskrypcja

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych w ostatnim czasie powiększyła swoje grono o kolejne firmy z branży. Członkami PIAP zostały firmy: Lunarcorp, Blue Brand, Base Promotion Services I Paul Stricker S.A..

- Do PIAP-u przystępujemy w celu zaprezentowania naszych usług szerszej grupie potencjalnych odbiorców. Możliwość przyłączenia do grona profesjonalistów, umożliwi nam dostęp do bieżących informacji oraz nowości na rynku gadżetów reklamowych- mówi Łukasz Podworski właściciel Lunarcorp.

- Po latach na rynku firma zdecydowała się przystąpić do PIAP, aby móc w grupie próbować wpływać na warunki swojego funkcjonowania, ale również, aby wymieniać się doświadczeniami i jeszcze lepiej funkcjonować na coraz dynamiczniej zmieniającym się rynku – mówi Aleksander Łopuchin Prezes Zarządu Base Promotion Services.

- Do PIAP-u przystępujemy z przekonaniem, że razem możemy zrobić coś ważnego dla branży upominków reklamowych w Polsce. Chcemy być członkiem organizacji, która zrzesza i wspiera profesjonalne przedsiębiorstwa , dając im jednocześnie możliwość rozwoju. Wierzę, że ta decyzja spowoduje umocnienie pozycji firmy Paul Stricker w Polsce – mówi Paweł Grzeszczuk, Area Sales Manager w firmie Paul Stricker S.A.


Lunarcorp to firma zajmująca się znakowaniem wszelkiego typu gadżetów reklamowych oraz drukiem cyfrowym i wielkoformatowym. Szereg urządzeń i maszyn pozwala na wykonywanie szerokiego wachlarza usług pamiętając przy tym o wysokiej jakości produktów. Działalność firmy poparta jest doświadczeniem, co niesie za sobą duże możliwości, aby sprostać wymaganiom każdego klienta. W ofercie firmy możemy znaleźć: druk cyfrowy (wizytówki, plakaty itp.),druk wielkoformatowy (banery, rollup-y, obrazy), koszulki z nadrukiem; flex, flock, haft komputerowy, nadruk bezpośredni na odzieży, nadruk UV na gadżetach reklamowych, znakowanie laserem.


Firma BLUE BRAND to profesjonalna agencja reklamowa blisko Klienta. Lokalizacja w ścisłym centrum Siedlec oraz przyjazny i wykwalifikowany personel, który pomoże dokonać najlepszych wyborów marketingowych i public relations – to niewątpliwie atuty wyróżniające Blue Brand na tle konkurencji. Interdyscyplinarny zespół zajmuje się kompleksową obsługą wizerunkową firm i instytucji, projektowaniem wnętrz, eventów, materiałów marketingowych, akcji PR, warsztatów i szkoleń... Jako jedyni na rynku siedleckim firma dysponuje bazą hostess i hostów. Blue Brand realizuje również kolportaż ulotek i innych materiałów. Firma może poszczycić się certyfikatem Rzetelnej Firmy nadawanym przez Krajowy Rejestr Długów S.A.


Base Promotion Services to firma z ponad 30 letnim stażem w branży szeroko pojętych gadżetów i upominków reklamowych. Zajmująca się zarówno sprzedażą gadżetów katalogowych, znakowaniem, dedykowanymi produkcjami w Polsce jak i produkcją wysoko nakładową w Azji. Jej zespół dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafi dobierać dla swoich klientów optymalne rozwiązania zgodne z oczekiwaniami. 


Firma Paul Stricker S.A. powstała w 1944 roku i obecnie jest jednym z wiodących dostawców na rynku artykułów promocyjnych w Unii Europejskiej. Z siedzibą w Portugalii, oraz oddziałami w Hiszpanii, Holandii, Francji, Polsce i na Węgrzech  zapewnia profesjonalną obsługę Agencjom Reklamowym w całej Europie.  Paul Stricker, praktycznie od zawsze, skupiał się na projektowaniu, rozwoju i dystrybucji produktów reklamowych, zawsze dążąc do zrównoważenia cen i polityki produktowej. Wynikiem tych działań jest kolekcja zawarta w katalogu H!idea2014 oraz w suplemencie świątecznym Xmas2014. Dopełnieniem jest magazyn o powierzchni 10.000m2 w którym znajduje się ponad 2500 produktów oraz własna drukarnia, firma posiada możliwość oznakowania produktów każdą obecnie dostępną techniką na rynku. Wszystko to sprawia, że Paul Stricker jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

 

Wybrane ogłoszenia

Nowe tonery do drukarek Canon.
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
Polska marka artykułów czyszczących.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Podręczna drukarka etykiet
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Idealna do domowego biura.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • „Myślenie grupowe” to wymówka

    Praca w grupie to umiejętność, której powinniśmy się uczyć już od najmłodszych lat. Kompetencja ta zdecydowanie przydaje się również w życiu zawodowym. Firmy często zamieszczają informację o konieczności pracy w zespole już na etapie poszukiwań odpowiedniego kandydata. Nic więc dziwnego, że relacje zachodzące w grupie są tematem wielu analiz i teorii psychologicznych. Przykładem jednej z takich koncepcji jest tzw. „syndrom myślenia grupowego”, znany jako groupthink. Jak przekonuje Victor Wekselberg z inijOB ta popularna teoria bywa nadużywana jako usprawiedliwienie błędów.

    Więcej…  
  • Targi majowe w firmie ALFA - videoreportaż

    W dniach 7-8 maja w Zemborzycach Tereszyńskich k/ Lublina odbyła się kolejna Giełda Lubelska organizowana przez firmę Alfa. W tym roku liczba wystawców znacznie wzrosła. Sam hotel Korona na potrzeby corocznej imprezy dobudował kolejne sale, które umożliwiły wystawcom jeszcze lepsze zaprezentowanie swojej oferty.

    Więcej…