Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".

Polecamy

Genialny zestaw na prezent od ROZETTE.

SubskrypcjaKatalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Polska Izba Artykułów Promocyjnych w ostatnim czasie powiększyła swoje grono o kolejne firmy z branży. Członkami PIAP zostały firmy: Lunarcorp, Blue Brand, Base Promotion Services I Paul Stricker S.A..

- Do PIAP-u przystępujemy w celu zaprezentowania naszych usług szerszej grupie potencjalnych odbiorców. Możliwość przyłączenia do grona profesjonalistów, umożliwi nam dostęp do bieżących informacji oraz nowości na rynku gadżetów reklamowych- mówi Łukasz Podworski właściciel Lunarcorp.

- Po latach na rynku firma zdecydowała się przystąpić do PIAP, aby móc w grupie próbować wpływać na warunki swojego funkcjonowania, ale również, aby wymieniać się doświadczeniami i jeszcze lepiej funkcjonować na coraz dynamiczniej zmieniającym się rynku – mówi Aleksander Łopuchin Prezes Zarządu Base Promotion Services.

- Do PIAP-u przystępujemy z przekonaniem, że razem możemy zrobić coś ważnego dla branży upominków reklamowych w Polsce. Chcemy być członkiem organizacji, która zrzesza i wspiera profesjonalne przedsiębiorstwa , dając im jednocześnie możliwość rozwoju. Wierzę, że ta decyzja spowoduje umocnienie pozycji firmy Paul Stricker w Polsce – mówi Paweł Grzeszczuk, Area Sales Manager w firmie Paul Stricker S.A.


Lunarcorp to firma zajmująca się znakowaniem wszelkiego typu gadżetów reklamowych oraz drukiem cyfrowym i wielkoformatowym. Szereg urządzeń i maszyn pozwala na wykonywanie szerokiego wachlarza usług pamiętając przy tym o wysokiej jakości produktów. Działalność firmy poparta jest doświadczeniem, co niesie za sobą duże możliwości, aby sprostać wymaganiom każdego klienta. W ofercie firmy możemy znaleźć: druk cyfrowy (wizytówki, plakaty itp.),druk wielkoformatowy (banery, rollup-y, obrazy), koszulki z nadrukiem; flex, flock, haft komputerowy, nadruk bezpośredni na odzieży, nadruk UV na gadżetach reklamowych, znakowanie laserem.


Firma BLUE BRAND to profesjonalna agencja reklamowa blisko Klienta. Lokalizacja w ścisłym centrum Siedlec oraz przyjazny i wykwalifikowany personel, który pomoże dokonać najlepszych wyborów marketingowych i public relations – to niewątpliwie atuty wyróżniające Blue Brand na tle konkurencji. Interdyscyplinarny zespół zajmuje się kompleksową obsługą wizerunkową firm i instytucji, projektowaniem wnętrz, eventów, materiałów marketingowych, akcji PR, warsztatów i szkoleń... Jako jedyni na rynku siedleckim firma dysponuje bazą hostess i hostów. Blue Brand realizuje również kolportaż ulotek i innych materiałów. Firma może poszczycić się certyfikatem Rzetelnej Firmy nadawanym przez Krajowy Rejestr Długów S.A.


Base Promotion Services to firma z ponad 30 letnim stażem w branży szeroko pojętych gadżetów i upominków reklamowych. Zajmująca się zarówno sprzedażą gadżetów katalogowych, znakowaniem, dedykowanymi produkcjami w Polsce jak i produkcją wysoko nakładową w Azji. Jej zespół dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafi dobierać dla swoich klientów optymalne rozwiązania zgodne z oczekiwaniami. 


Firma Paul Stricker S.A. powstała w 1944 roku i obecnie jest jednym z wiodących dostawców na rynku artykułów promocyjnych w Unii Europejskiej. Z siedzibą w Portugalii, oraz oddziałami w Hiszpanii, Holandii, Francji, Polsce i na Węgrzech  zapewnia profesjonalną obsługę Agencjom Reklamowym w całej Europie.  Paul Stricker, praktycznie od zawsze, skupiał się na projektowaniu, rozwoju i dystrybucji produktów reklamowych, zawsze dążąc do zrównoważenia cen i polityki produktowej. Wynikiem tych działań jest kolekcja zawarta w katalogu H!idea2014 oraz w suplemencie świątecznym Xmas2014. Dopełnieniem jest magazyn o powierzchni 10.000m2 w którym znajduje się ponad 2500 produktów oraz własna drukarnia, firma posiada możliwość oznakowania produktów każdą obecnie dostępną techniką na rynku. Wszystko to sprawia, że Paul Stricker jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

 

Wybrane ogłoszenia

Ręcznie malowane torebki.
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
Piękny zestaw prezentowy marki CRESCO.
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
Pióro + długopis ELEGANT w etui prezentowym ES
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Pióro + długopis MASTER SOFT w opakowaniu ES
Zestaw WINNER. Długopis i ołówek automatyczny.
Wesołe hitowe emotikonkiWesołe hitowe emotikonki
Sprzedam22 (sugerowana cena detaliczna) PLN
Hitowe Emotikonki to obecnie najprzyjemniejszy pre ...
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Kolor, zabawa i wysoka jakość

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Koronawirus - pakiet informacji dla konsumentów

    Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Europejskiego Centrum Konsumenckiego i na infolinię konsumencką w ostatnim czasie wpływa zwiększona liczba pytań i skarg od konsumentów. Najczęściej dotyczą one odwołanych wyjazdów oraz zawyżonych cen w sklepach.

    Więcej…  
  • ISO dla E-Smart Digital Media

    Z dniem 2 stycznia 2017 roku zaszły zmiany w firmie zajmującej się sprzedażą produktów marki Inkdigo. W związku z szybkim rozwojem oraz chęcią zwiększenia transparentności i profesjonalizmu w prowadzeniu biznesu, powstał E-SMART Digital Media Spółka Akcyjna. Jednocześnie informujemy, że Smart Digital Media Sp. Z o. o. Sp. Komandytowa będzie prowadzić swoją bieżącą działalność biznesową.

    Więcej…