Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Minęły zaledwie 2 lata od rozpoczęcia działalności firmy PBS Connect Polska a już można powiedzieć, że przoduje ona w naszej branży w ilości gorących newsów, jakie dostarcza na rynek.

Nie inaczej jest i w tym przypadku. Po przejęciu dystrybucji marki 3M, która odbiła się głośnym echem w branży, po zawarciu strategicznego porozumienia między Biella Polska a PBS Connect, aż po wprowadzeniu do swojej oferty marki materiałów eksploatacyjnych marki Peach, wydawać by się mogło, że poziom zaskoczenia związany z podejmowanymi przedsięwzięciami polskiego oddziału PBS Holding osiągnął pewne apogeum. Nic bardziej mylnego. 

Na mocy porozumienia pomiędzy firmą Schneider oraz PBS Connect Polska z dniem 1 stycznia 2015 roku wyłącznym dystrybutorem niemieckiej marki na naszym rodzimym rynku będzie właśnie PBS.

Oficjalne pismo przedstawione w dniu dzisiejszym do publicznej wiadomości nie pozostawia żadnych wątpliwości.


 

Firma Schneider to niemiecki producent artykułów piśmienniczych będąca od 1998 roku jedyną firmą wśród producentów przyborów do pisania, która spełnia wymogi jednej z najważniejszych regulacji prawnych na świecie - Wspólnotowego Systemu Ekozarządzania i Audytu EMAS, zgodnego z Ekoaudytem Wspólnoty Europejskiej. Działająca od 75 lat na rynku światowym firma obecna jest już od dawna także w Polsce. Dotychczasowy jednak dystrybutor do branży artykułów papierniczo-biurowo-szkonych - firma Inter z Nowym Rokiem traci statut dystrybutora produktów marki Schneider.

O procesie przejęcia dystrybucji marki Schneider przez firmę PBS Connect Polska będziemy Państwa na bieżąco informować. Do Państwa dyspozycji pozostają także przedstawiciele warszawskiej firmy. 

Wybrane ogłoszenia

najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Idealny dla kobiety.
Zakreślacz FLUO'PEPS PASTEL.
Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Ołówek z Gumką Maped Black Peps Pastel HB
Przyłbica CRESCOPrzyłbica CRESCO
Sprzedam6,50 PLN (brutto)
Produkt wyprodukowany w Polsce.
Pastelowa plastelina od JOVI.
Podręczny zestaw notesów i zakładek marki d.rect. ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowe stanowiska, nowe kompetencje

    W ostatnim czasie powstało wiele raportów i analiz, które starają się przewidzieć jak dynamicznie będzie ewoluował rynek pracy w odpowiedzi na rozwój sztucznej inteligencji (z ang. Artificial Intelligence, AI). Światowe Forum Ekonomiczne, Gartner, McKinsey - wszyscy próbują oszacować skalę i oswoić nas z nieuchronną zmianą. Kolejne liczby powodują dużo szumu i mieszane nastroje wokół AI. Ale czy faktycznie jest się czym przejmować i jak te procesy postrzegają specjaliści rozwijający sztuczną inteligencję?

    Więcej…  
  • 24 oddziały, 30 000 stałych klientów, 1800 zamówień dziennie

    VI edycja targów Kompanii Biurowej to czas podsumowań nie tylko minionego roku, ale także tworzenie planów na kolejne miesiące. W przemiłej atmosferze spotkaliśmy się z jej wszystkimi udziałowcami. 12 maja niezaprzeczalnie należał do naszej branży. Jak spędziła ona ten dzień, zobaczcie w naszej videorelacji.

    Więcej…