Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną

Polecamy

Kredki ołówkowe ścieralne 12 kol.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

5 grudnia w hotelu Panorama w Mszczonowie odbyło się ostatnie w tym roku spotkanie kwartalne organizowane przez ogólnopolską sieć biuroserwisową OSAA. Było ono nie tylko okazją do podsumowania mijającego roku, ale także do wyboru nowego Zarządu sieci.

Czwarty - ostatni zjazd szkoleniowy wszystkich zrzeszonych w sieci OSAA firm przyniósł poważne acz planowane zmiany. Po dwóch kadencjach piastowania stanowiska Prezesa Zarządu przez Sławomira Ćwilińskiego jego obowiązki tym razem przejęła kobieta. Małgorzata Rożen - Urban (ABC Papier) - dotychczasowy Wiceprezes Zarządu OSAA - z dniem 1 stycznia 2015 roku przejmie władzę w grupie. Asystować jej będą dotychczasowi Wiceprezesi w osobach: Katarzyna Olszewska - Piotrowska (Grafix) oraz Jacek Mikas (Correct).


Sieć OSAA działa nieprzerwanie od 1999 roku. Obecnie posiada 39 oddziałów w Polsce. Jej pierwszy katalog na rynku ukazał się w 2006 roku tym samym umożliwiając profesjonalne dotarcie do jeszcze szerszej grupy klientów.

Więcej informacji na temat sieci dostępnych jest w poniższej prezentacji:


Zdjęcia z IV kwartalnego spotkania już dziś dostępne są w naszej galerii oraz na naszym profilu na Facebook'u.

 

Wybrane ogłoszenia

Planery roczne, miesięczne, tygodniowe...
Fluo marki Main Paper
Z powierzchnią suchościeralno-magnetyczną
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Przyjaciel na Dobre i Złe Chwile
Zestaw zakreślaczy MP Poland
Z naklejkami Kredki dwustronnne
Idealne dla domowych artystów.
Nowy wymiar biurowej elegancji!
Dla chłopca i dziewczynki

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Trendy Christmasworld na sezon 2016/17

    W jaki sposób będziemy aranżować dekoracje świąteczne przyszłości? Które kolory, materiały, desenie i kształty będą najmodniejsze? Dzięki nowym trendom targów Christmasworld, których motywem przewodnim jest hasło "Creating atmospheres" możliwe są zupełnie nowe rozwiązania, jak również relaksująca monotonia. Cztery nowe trendy Christmasworld na sezon 2016/17 noszą nazwy surreal laboratories, boho treasuries, quiet harmonies oraz playful possibilities.

    Więcej…  
  • Wielkanoc według blogerek

    Przed nami Święta Wielkanocne. Powoli przygotowujemy się do dekorowanie mieszkań, biur...Chcemy jednak zmotywować Was do zrobienia tego nie przy pomocy gotowych produktów. Oczywiście sklepy pełne są gadżetów, które nadadzą klimat naszemu otoczeniu, jednak my nagrodzić chcemy indywidualne podejście do tematu.

    Więcej…