Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W dniach 7-8 maja w Zemborzycach Tereszyńskich k/ Lublina odbyła się kolejna Giełda Lubelska organizowana przez firmę Alfa. W tym roku liczba wystawców znacznie wzrosła. Sam hotel Korona na potrzeby corocznej imprezy dobudował kolejne sale, które umożliwiły wystawcom jeszcze lepsze zaprezentowanie swojej oferty.

Jak co roku w targach nie zabrakło także naszej redakcji, która nie omieszkała porozmawiać z uczestnikami.  Dotychczas prezentowaliśmy zdjęcia za pośrednictwem naszego profilu na Facebook'u oraz w naszej galerii. Tym razem prezentujemy film.

Miłego oglądania.


 


Zdjęcia z targów znajdują się na naszym profilu na Facebook'u oraz w galerii na naszej stronie.

 

Wybrane ogłoszenia

Idealny prezent dla kolekcjonerów.
Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
Praca w centrum Wrocławia
Ogromna paczka kredek
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Idealne dla najmłodszych
Kubek dla TatyKubek dla Taty
Sprzedam29,99 zł - sugerowana cena detaliczna PLN
Kubek dla każdego faceta.
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Nowa oferta marki JOVI.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • 10 sztuczek na tańsze drukowanie

    Drukowanie to poważny punkt w budżecie wielu firm. Także w domu, w którym często potrzebne jest uzyskanie jakichś materiałów w formie papierowej, koszt druku może być stosunkowo wysoki. Warto więc poznać sztuczki, które umożliwiają tańsze drukowanie.

    Więcej…  
  • VI edycja kampanii „Nie daj się okraść, chroń swoją tożsamość”

    97% osób mających kontakt z danymi wrażliwymi deklaruje ich niszczenie. A jak wygląda prawda? W tym roku w ramach kampanii „Nie daj się okraść, chroń swoją tożsamość” skonfrontowaliśmy deklaracje z rzeczywistością i zajrzeliśmy Polakom do ich koszy na śmieci.

    Więcej…