Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Firma AWIH rozszerzyła swoją ofertę toreb foliowych zadrukowanych sitodrukiem o tańsze i ładniejsze torby typu DKT. Główne walory nowych produktów to podklejka DKT wzmacniającą torbę w uchwycie na rękę, co eliminuje zmarszczenia oraz zakładka w dolnej części torby 2 x 3,5cm, która tworzy dno torby.

Ponadto producent zadbał także o zgrzewy boczne odcinające bez zmarszczeń, co podnosi estetykę torby. Torba wykonana jest z folii białej mlecznej LDPE (nieszeleszczącej) o grubości 50 lub 55 mikronów i daje możliwość nadruku techniką sitodrukową na gotowej torbie do 8 kolorów (wg skali Pantone). Dodatkowo torby firmy Awih są przyjazne środowisku, dzięki temu, że w 100% mogą być poddane procesowi recyklingu.

W ofercie firmy dostępne są torby o formatach standardowych: 30 x 40 cm w cenie bazowej - 0,21 PLN; 35 x 45 cm (cena bazowa 0,27 PLN oraz 40 x 50 cm (cena bazowa 0,33 PLN).

Jak zapewnia firma - nowe produkty wykonywane są w krótkich terminach realizacji. Ich profesjonalne przygotowanie i realizacja zamówienia gwarantują wysoką jakość w atrakcyjnej cenie.

 

Wybrane ogłoszenia

Poszukiwany handlowiec!!
Pastelowa plastelina od JOVI.
EDYCJA CHILDREN OF THE WORLD.
Kubek dla TatyKubek dla Taty
Sprzedam29,99 zł - sugerowana cena detaliczna PLN
Kubek dla każdego faceta.
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Ołówek z Gumką Maped Black Peps Pastel HB
Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.
Idealny prezent dla kolekcjonerów.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Oryginalne kubki z dedykowanymi uchwytami.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Wynagrodzenie w branży PBS

    Ile zarabiają twoi koledzy po fachu? Czy twoja pensja jest adekwatna do tego, co proponuje rynek pracy? Czy nastroje w branży wśród pracowników są dobre? Czy narzekają na swoją pracę?

    Więcej…  
  • ACTION S.A. pod parasolem ochronnym

    1 sierpnia 2016 roku Zarząd ACTION S.A. poinformował o otwarciu postępowania sanacyjnego. Otwarcie postępowania sanacyjnego tworzy parasol ochronny, który pozwala na niezakłócone funkcjonowanie spółki w trakcie restrukturyzacji. Decyzja o złożenie wniosku do sądu o otwarcie postepowania sanacyjnego została podyktowana potrzebą ochrony praw i interesów Spółki, jej kontrahentów i akcjonariuszy w obliczu kumulacji niekorzystnych zdarzeń zaistniałych w ostatnim czasie.

    Więcej…