Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".

Polecamy

Genialny zestaw na prezent od ROZETTE.

SubskrypcjaKatalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Najstarsi użytkownicy Platformy Corex pamiętają, że kiedyś funkcjonowała ona bez tego elementu, ale czasy i realia się zmieniają i dlatego w ubiegłym roku pojawiła się dodatkowa strona umożliwiająca wybranie ofert firmy Corex lub CX Dystrybucja.

Landing page - bo o niej mowa - dodatkowo zawiera linki do elektronicznych wersji katalogów produktów, czasami pełni też funkcję komunikacyjną – grafika może nawiązywać do ważnych wydarzeń, takich jak Konkurs na Platformie lub zapowiadać promocje. Landing page pojawia się bezpośrednio po zalogowaniu na Platformie Corex, widzą ją wszyscy zarejestrowani użytkownicy z pełnym dostępem do wszystkich funkcjonalności, ale także Ci którzy użyli loginu view i hasła view na http://platforma.corex.pl


Wybrane ogłoszenia

Przepiękna seria artykułów szkolnych.
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.
Kolor, zabawa i wysoka jakość
Pakowane w eleganckie pudełko.
Pióro + długopis ELEGANT w etui prezentowym
Pióro wieczne + długopis + etui
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
PATIO DYSTRYBUCJA SP. Z O.O. poszukuje handlowca.
Ręcznie malowane torebki.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Gift Show 2015 - najlepsze produkty wybrane!

    Dobiegła końca pierwsza edycja targów Gift Show Poland 2015. Podczas 3 dni w centrum targowym przy ulicy Marsa w Warszawie swoją ofertę zaprezentowało ponad 200 firm z całego świata. Znaczną część wystawców stanowili producenci z Dalekiego Wschodu, jednak nie zabrakło także wielu dostawców z Polski, Łotwy, Kaliningradu, Słowacji, Rosji, Wielkiej Brytanii...

    Więcej…  
  • Kupujesz zamienniki? Kupuj mądrze!

    Co robisz najczęściej gdy planujesz zakup jakiegoś produktu? Oczywiście szukasz opinii na jego temat. Źródeł tych opinii dotychczasowych użytkowników może być wiele. Gazety drukowane, testy produktów, opinie znajomych, fora internetowe. Które z nich są najlepsze? O ile testy publikowane w gazetach dość często przyjmują formę komercyjną o tyle fora internetowe mogą stanowić całkiem obiektywne źródło informacji. Czy aby jednak na pewno?

    Więcej…