Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Totalna nowość w marce ESCUELA!

Polecamy

Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.

Subskrypcja

Katalog firm

News

Dodaj firmę za darmo

Znajdź nowych klientów i dostawców

Wejdź

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Przedłużające się obostrzenia, restrykcje i lockdown’y zmuszają nas do poszukiwania nowych sposobów skutecznej komunikacji z klientami. Tą drogą poszła właśnie firma Newell Poland, która stworzyła kanał na Youtube, aby w jak najciekawszej formie komunikować się z nimi.

Założony przez firmę kanał poświęcony jest markom Parker, Waterman, Dymo, Shaprie Paper Mate, Rotring oraz Elmer’s. Jest on dedykowany wszystkim klientom bezpośrednim, dokonującym zakupów w firmie Newell oraz wszystkim klientom pośrednim, którzy zaopatrują się w hurtowniach.

"Za pośrednictwem naszego vloga chcemy informować Państwa o nowościach, promocjach, działaniach oraz przekazywać praktyczne informacje potrzebne w codziennej pracy handlowej." - informuje nas Rafał Foksiński, Sr. Sales Manager Eastern Europe. 

W imieniu firmy Newell serdecznie prosimy o zasubskrybowanie nowego kanału w celu otrzymywania powiadomień o kolejnych odcinkach, które będą publikowane raz w tygodniu.

Pierwszy firm będący powitaniem nowych subskrybentów już jest dostępny i publikujemy go poniżej:Obserwacja kanału pozwoli wszystkim klientom nie tylko na zdobycie rzetelnej wiedzy o nowościach, ale także podzielenie się z nią ze swoimi klientami. W dobie ograniczeń wyłącznie wiedza o rynku jest gwarantem sukcesu każdej z firm w naszej branży. 

Wybrane ogłoszenia

Idealne dla najmłodszych
Solidny zszywacz o doskonałej ergonomii
Ogromna paczka kredek
Idealne do tworzenia zestawów prezentowych.
5 kolorów zabawy.
Nowa oferta marki JOVI
SPRĘŻONE POWIETRZE CLEVERTON 600ml
Nowa oferta marki JOVI.
Teczka wolnostojąca z 13 przegródkami.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Idealna dla dzieci i dorosłych.
Maseczki z indywidualnymi nadrukami typu logo, zdj ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Jesteśmy w pierwszej dziesiątce...

    Co nowego pojawiło się w ostatnich miesiącach w ofercie firmy Polcan? Gdzie plasuje się obecnie dystrybuotor marki Asarto? O obecnej sytuacji w firmie rozmawiamy z Pawłem Nowakiem, Product Managerem marki Asarto w firmie Polcan.

    Więcej…  
  • Podejmij Instagramowe wyzwanie

    W 2009 roku amerykański ilustrator Jake Parker rozpoczął wyzwanie Inktober. Miał to być jego sposób na poprawę umiejętności rysowania tuszem i zbudowanie pozytywnych nawyków rysunkowych. Założenie jest proste: każdego dnia października, zrób rysunek dowolnym instrumentem wykorzystującym czarny tusz i udostępnij go online oznaczając hashtagiem #Inktober.

    Więcej…