Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jednym z najważniejszych elementów budowania przewagi konkurencyjnej w nowoczesnej dystrybucji jest komplementarność portfolio produktowego. ABC Data, zgodnie z przyjętą strategią dynamicznie poszerza swoją ofertę. W ostatnim czasie asortyment spółki wzbogacił się między innymi o kolejne rozwiązania z zakresu przechowywania i ochrony danych, alternatywnych materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących, a także nowe marki z kategorii zabawek, artykułów biurowych, narzędzi i elektronarzędzi. Systematyczne poszerzanie oferty to efekt przyjętego sposobu działania w oparciu o model one-stop-shop.

Bezpieczne przechowywanie i efektywna ochrona posiadanych informacji należą do priorytetów zarówno współczesnych instytucji i przedsiębiorstw, jak również osób prywatnych. Odpowiadając na rosnące potrzeby swoich klientów w tym zakresie, ABC Data systematycznie poszerza posiadaną ofertę urządzeń i oprogramowania związanego z obsługą danych. W ostatnim czasie firma wprowadziła do asortymentu szereg produktów służących tworzeniu prywatnych chmur, m.in. magazyny danych w chmurze osobistej My Cloud Mirror drugiej generacji, renomowanej firmy Western Digital oraz sieciowe pamięci masowe Seagate® Personal Cloud. W portfolio dystrybutora nie brakuje również rozwiązań związanych z ochroną, backupem i odzyskiwaniem informacji, m.in. takich producentów jak AVG Technologies czy Veeam Software. 

Nieodłączną częścią prowadzenia przedsiębiorstwa jest wydruk dokumentów lub innych materiałów. Trendem w tym zakresie, który coraz bardziej zyskuje na znaczeniu, jest usługa najmu urządzeń drukujących, będąca również w ofercie ABC Data. Pozwala ona znacznie redukować koszty związane z drukowaniem. Przedsiębiorcom preferującym tradycyjne rozwiązanie, jakim jest zakup sprzętu, dystrybutor oferuje wyjątkowo szeroki wachlarz drukarek i materiałów eksploatacyjnych.  ABC Data poszerzyła właśnie swój asortyment w tym zakresie o wyroby marki ActiveJet, które są już dostępne w systemie InterLink. Rozbudowane portfolio produktów jest istotne dla komplementarności oferty spółki, która dąży do działania w oparciu o model one-stop-shop.  

Dążąc do posiadania kompleksowej oferty, ABC Data systematycznie poszerza wachlarz posiadanych towarów nie tylko o nowości produktowe, lecz także zupełnie nowe kategorie wyrobów. Już teraz klienci firmy mogą poprzez dedykowaną im platformę e-commerce zaopatrzyć się w produkty związane z szeroko pojętym IT i elektroniką użytkową, jak również artykuły papiernicze i zabawki. W ostatnim czasie oferta spółki wzbogaciła się o narzędzia i elektronarzędzia uznanych marek, m.in. Black&Decker, DeWalt, Proline czy Stanley. W najbliższym czasie planowane jest wprowadzenie nowych kategorii produktów, jak Home&Living, lifestyle czy artykuły sportowe. 

Model one-stop-shop pozwala klientom firmy na zakup dowolnych towarów pod jednym dachem, bez konieczności poszukiwania ich u innych dostawców. Pozwala to jednocześnie oszczędzać czas oraz korzystać z innych przewag, jakie daje współpraca z ABC Data, np. wysokiej jakości usług logistycznych czy oferowanego klientom wsparcia finansowego. Bycie konkurencyjnym w tym obszarze pozwala spółce na dynamiczne rozbudowywanie bazy klientów, a poszerzający się w ten sposób kanał dotarcia czyni ABC Data jeszcze bardziej atrakcyjnym partnerem dla producentów. Dzięki temu osiągnięcie postawionego celu strategicznego, jakim jest zdobycie do 2018 roku pozycji lidera dystrybucji IT w regionie CEE, jest coraz bliżej. 

Wybrane ogłoszenia

Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.
Kreatywna zabawa dla każdego.
Pastelowa plastelina od JOVI.
Upominek dla wyjątkowej osoby.
Zakreślacz FLUO'PEPS PASTEL.
Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.
Poszukiwani handlowcy!
Przyłbica CRESCOPrzyłbica CRESCO
Sprzedam6,50 PLN (brutto)
Produkt wyprodukowany w Polsce.
najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku pro ...
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Kredki woskowe do różnych powierzchni
Przepiękne ręcznie malowane torebki okolicznościow ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Elektronika pokonana przez długopisy.

    Najnowsze badania mogą sprawić, że ponownie rozważysz staromodny długopis i papier w codziennej pracy, jeśli oczywiście chcesz zapamiętać więcej swoich notatek i nie stracić ich bezpowrotnie.

    Więcej…  
  • Automatyzacja, cyfryzacja i zawody przyszłości wyprą prawie połowę obecnych profesji

    Blisko połowa zawodów (40%) obecnych na dzisiejszym rynku pracy w ciągu najbliższych 25 lat zostanie zastąpiona przez maszyny. Najbardziej pożądanymi kompetencjami będą natomiast umiejętności programistyczne i te związane z przetwarzaniem danych. Polacy nie są świadomi tych prognoz – aż 70% z nich nie przewiduje zmiany zawodu i tylko co dziesiąty śledzi zmiany na rynku pracy. Jakie jeszcze prognozy wynikają z najnowszego raportu Gumtree.pl, pt. „Aktywni + Przyszłość Rynku Pracy”?

    Więcej…