Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Firma Staples Europe ogłosiła dziś, że zwiększa zatrudnienie w Polsce realizując misję firmy jaką jest dostarczanie klientom wszystkich narzędzi niezbędnych do odniesienia sukcesu. W ubiegłym roku firma Staples otworzyła i rozwinęła swoje Globalne Centrum Kompetencji w Gdańsku.

Kolejnym krokiem jest rozwój Business Advantage - dywizji firmy zajmującej się relacjami z biznesem. Staples Global Competence Centre w Gdańsku powstało w zeszłym roku przy wsparciu Invest in Pomerania, inicjatywy reprezentującej m.in lokalne władze samorządowe.

Centrum szybko przerosło swoją pierwotną siedzibę i obecnie przeniosło się do budynku Olivia Six, w największym centrum biznesowym Gdańska. Staples Global Competence Centre zatrudnia ekspertów z szerokiej gamy specjalizacji takich jak: IT, e-commerce, łańcuch dostaw czy telekomunikacja i dostarcza strategiczne, analityczne oraz operacyjne wsparcie biurom Staples w całej Europie, a wsparcie telekomunikacyjne na całym świecie.

- Jesteśmy podekscytowani wizją rozwoju w polskim centrum naszej firmy - mówi John Wilson, prezes Staples International i zarządzający Global Transformation. - Szybki rozwój naszego Globalnego Centrum Kompetencji potwierdza, że Gdańsk, z takimi zasobami jak rozwinięte zaplecze uniwersyteckie i dobrze wykształcona kadra, jest idealną lokalizacją dla biznesu.

Marcin Piątkowski, Invest in Pomerania: - Globalne Centrum Kompetencji Staples wspomaga gospodarkę Gdańska i oferuje doskonałe możliwości pracy dla utalentowanych przyszłych liderów, zarówno w Polsce i za granicą. Cieszymy się z możliwości wspierania firmy w tym zakresie.

W ostatnich latach firma Staples realizowała również szereg kluczowych inwestycji w zakresie operacji dostarczania produktów i usług dla biznesu, co wpływa na ich dynamiczny rozwój.

- Klienci rozumieją że Staples Advantage Poland oznacza najwyższą jakość usług i produktów - mówi Piotr Kiszkis, dyrektor zarządzający, Staples Advantage Poland. - Obecnie jesteśmy dostatecznie korzystnie ulokowani aby z łatwością dostarczać wszystkie niezbędne materiały do naszych klientów.


 

Oferty pracy w Staples

 

 

Wybrane ogłoszenia

Zestawy do biuraZestawy do biura
Sprzedam162,80 PLN (bez VAT)
Przepiękne zestawy w wyrazistych kolorach.
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Zakładki indeksujące smart pet fresh 12x45mm 5x25s ...
Pastelowa plastelina od JOVI.
Ołówek z popularnej serii Gwiazdki w wersji metali ...
Zakreślacz FLUO'PEPS PASTEL.
Nowe tonery do drukarek Canon.
Nowa oferta w marce KMP.
Niszczarka Automatyczna P-1 (paski 7.2 mm).
Kredki woskowe do różnych powierzchni

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Targi Jesienne - OSAA - Ruciane Nida

    25 października po raz drugi w tym roku wszystkie zrzeszone w sieci OSAA firmy miały możliwość zapoznać się z najnowszą ofertą największych dostawców w branży PBS. W odległym rejonie Polski - w przepięknej mazurskiej miejscowości Ruciane Nida wystawiło swoją ofertę 35 firm.

    Więcej…  
  • Z myślą o wspomnieniach

    Nie ważne ile masz lat, twoje życie jest skarbem. Twoja historia będzie ożywała na stronach albumu Paperblanks. Pięknie zdobiona okładka, wytłaczana o przyjemnej, zmysłowej fakturze z pewnością pomoże w uwolnieniu artystycznego ducha podczas notowania wspomnień. W albumie można zapisać najważniejsze wydarzenia i przemiany zachodzące w życiu. 

    Więcej…