Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Już z początkiem lutego nasza redakcja dowiedziała się, że firma Corex po raz kolejny chce zaskoczyć swoich klientów. Nikt jednak nie spodziewał się tak dużej akcji, w której zaangażowali się niemalże wszyscy pracownicy największych hurtowni i sklepów papierniczo-biurowo-szkolnych w Polsce. 

Zabawa I Love Stabilo – I Love You, której głównym celem było podzielenie się uczuciem ze swoją Walentynką, to całomiesięczna akcja zorganizowana przez firmę Corex – dystrybutora marki STABILO.

- To przede wszystkim kontynuacja naszej wieloletniej akcji Free Your True Colors, która na stałe wpisała się w kalendarz naszych działań marketingowych – informuje główna koordynatorka akcji, Izabela Poradowska., Brand Manager w firmie Corex.- Święto Walentego, które przypada na 14 lutego było idealną okazją, aby wraz z naszymi klientami podzielić się najpiękniejszym uczuciem z bliskimi – dodaje.

Akcja I Love Stabilo - I love You polegała na przysłaniu maila z adresem pocztowym osoby, która chce obdarować kogoś, kogo darzy uczuciem. 

Zaraz po otrzymaniu danych, pracownicy firmy na wskazany adres wysyłali pakiet Walentynkowy, zawierający kartkę, zakreślacz i długopis STABILO, balony, naklejki oraz batonika. Jednak na tym nie koniec. Każdy uczestnik po wypełnieniu kartki walentynkowej o niezbędne dane typu: imię ukochanej/ ukochanego, życzeń skierowanych do wybrańca/ wybranki oraz kilku słów za co kocha markę STABILO przesyłał ją już drogą e-mailową do organizatora, który wraz z naszą redakcją dbał o to, aby trafiła ona na nasz fanpage na Facebook'u. 

Wtedy ruszała cała machina dzielenia się miłością. Już kolejnego dnia na ręce odbiorcy/ Walentynki dostarczana była paczuszka ze słodkim upominkiem w postaci Ptasiego Mleczka pakowanego w zindywidualizowane pudełko. 

Ile było w tym czasie miłych zaskoczeń, uśmiechu i radości.

Cała redakcja magazynu scann.R z wielką przyjemnością publikowała kartki na naszym fanpage'u, dzieląc się z całym światem wieloma pięknymi i wzruszającymi słowami.


 Zobacz wszystkie kartki


Jak informuje Izabela Poradowska tego typu akcje będą jeszcze organizowane w tym roku. 

Zapewne jednak wszyscy czekają na tę największą uwalniającą kolory w całej Polsce - Free Your True Colors. Jedynie co możemy już zdradzić to to, że będzie się działo!

 

Wybrane ogłoszenia

Największa oferta kolorystyczna.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Idealna do domowego biura.
Różne kształty, żywe kolory.
Wysoka jakość wykonania. Idealny na prezent.
Polska marka artykułów czyszczących.
ŚCIERECZKI NAWILŻONE DO PLASTIKU [100SZT]

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Użytkownicy Canon'a powinni się cieszyć.

    Eksploatacja to tak naprawdę "temat rzeka". Drukarkę, szczególnie dziś, chyba powinien mieć już każdy we własnym domu. Urządzenia drukujące, które kiedyś stały na każdym open space w firmach, dziś z utęsknieniem czekają na powrót wszystkich pracowników. Pandemia, która dla wielu przedsiębiorstw była testem na przetrwanie, w przypadku firmy Rafcom paradoksalnie okazała się impulsem do przyspieszonych działań.

    Więcej…  
  • Czy jesteś przygotowany na utratę swojego telefonu?

    Dokładniejsze pytanie - czy znasz na pamięć numery telefonu do najważniejszych klientów? Nie? Czyżbyś popadł w cyfrową amnezję?

    Więcej…