Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Na każdą okazję.

Polecamy

Dla pasjonatów pięknych widoków.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Już z początkiem lutego nasza redakcja dowiedziała się, że firma Corex po raz kolejny chce zaskoczyć swoich klientów. Nikt jednak nie spodziewał się tak dużej akcji, w której zaangażowali się niemalże wszyscy pracownicy największych hurtowni i sklepów papierniczo-biurowo-szkolnych w Polsce. 

Zabawa I Love Stabilo – I Love You, której głównym celem było podzielenie się uczuciem ze swoją Walentynką, to całomiesięczna akcja zorganizowana przez firmę Corex – dystrybutora marki STABILO.

- To przede wszystkim kontynuacja naszej wieloletniej akcji Free Your True Colors, która na stałe wpisała się w kalendarz naszych działań marketingowych – informuje główna koordynatorka akcji, Izabela Poradowska., Brand Manager w firmie Corex.- Święto Walentego, które przypada na 14 lutego było idealną okazją, aby wraz z naszymi klientami podzielić się najpiękniejszym uczuciem z bliskimi – dodaje.

Akcja I Love Stabilo - I love You polegała na przysłaniu maila z adresem pocztowym osoby, która chce obdarować kogoś, kogo darzy uczuciem. 

Zaraz po otrzymaniu danych, pracownicy firmy na wskazany adres wysyłali pakiet Walentynkowy, zawierający kartkę, zakreślacz i długopis STABILO, balony, naklejki oraz batonika. Jednak na tym nie koniec. Każdy uczestnik po wypełnieniu kartki walentynkowej o niezbędne dane typu: imię ukochanej/ ukochanego, życzeń skierowanych do wybrańca/ wybranki oraz kilku słów za co kocha markę STABILO przesyłał ją już drogą e-mailową do organizatora, który wraz z naszą redakcją dbał o to, aby trafiła ona na nasz fanpage na Facebook'u. 

Wtedy ruszała cała machina dzielenia się miłością. Już kolejnego dnia na ręce odbiorcy/ Walentynki dostarczana była paczuszka ze słodkim upominkiem w postaci Ptasiego Mleczka pakowanego w zindywidualizowane pudełko. 

Ile było w tym czasie miłych zaskoczeń, uśmiechu i radości.

Cała redakcja magazynu scann.R z wielką przyjemnością publikowała kartki na naszym fanpage'u, dzieląc się z całym światem wieloma pięknymi i wzruszającymi słowami.


 Zobacz wszystkie kartki


Jak informuje Izabela Poradowska tego typu akcje będą jeszcze organizowane w tym roku. 

Zapewne jednak wszyscy czekają na tę największą uwalniającą kolory w całej Polsce - Free Your True Colors. Jedynie co możemy już zdradzić to to, że będzie się działo!

 

Wybrane ogłoszenia

Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Na każdą okazję.
Dla pasjonatów pięknych widoków.
Elegancko kieszonkowy kalendarz.
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Zdrowy lunch w pracy?

    Wytrzymać cały dzień w pracy bez jedzenia to koszmar. Każdy z nas tego doświadczył i nikt nie wspomina tego miło. Osoba pracująca musi regularnie jeść. Dlatego z pomocą przychodzą pracownicze kantyny oraz szybkie jedzenie, które w przerwie można zjeść na mieście lub zamówić do biura. Żadne z tych rozwiązań nie zapewni nam jednak smaku i wartości odżywczych, które tak cenimy w domowym jedzeniu. Co zatem zrobić, aby zjeść w pracy smaczny, a przede wszystkim zdrowy lunch?

    Więcej…  
  • Akademia Rafcom - odcinek 7

    Zakup drukarki oraz jej rodzaj to jeden z kluczowych dylematów klientów. O tym, jakie kryteria wziąć pod rozwagę oraz na co szczególnie zwrócić uwagę odpowiada Regina Telega, Dyrektor Handlowa w firmie Rafcom.

    Więcej…