Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Na każdą okazję.

Polecamy

Dla pasjonatów pięknych widoków.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Szał przedświątecznych zakupów chyba się rozpoczął. Każdy z nas chce sprawić przyjemność najbliższym. Co w tym roku szczególnie może zadowolić obdarowanego? O tym opowiedział nam Rafał Foksiński, Sales Manager Eastern Europe w firmie Newell Poland.

Oczywiście wybór produktów nie dziwi nas. Dystrybutor takim marek jak: Parker, Waterman, Sharpie, Dymo postawił na najciekawsze pozycje. Wśród nich nie mogło zabraknąć:

Jak prezentują się rekomendowane produkty? P tym w filmie poniżej.

 

Wybrane ogłoszenia

Do szybkiego i efektywnego usuwania kurzu oraz inn ...
Na każdą okazję.
Totalny hit tego roku.
Różne kształty, żywe kolory.
Alpino Experience Dual Artist 12 kolorów
Flamastry artystyczne Alpino - 30 kolorów
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia
Teczka Zippi Bag z metalowym zamkiem.
Nowość w ofercie Mer-Plus.
Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Videorelacja z targów Konsorcjum Biuro KLUB - 6 września 2019

    Uwielbiamy uczestniczyć w tych spotkaniach. Jak się okazuje robimy to po raz 10. Tak - już 10-ty raz uczestniczyliśmy w targach organizowanych przez Konsorcjum Biuro Klub. W centrum konferencyjnym OSSA, wraz z największymi dostawcami z branży PBS, chłonęliśmy wyjątkowe chwile. Nie omieszkaliśmy porozmawiać z kilkoma uczestnikami. Wynik naszej pracy zobaczysz w filmie.

    Więcej…  
  • Urządzenia wielofunkcyjne MFP fabrycznie nowe w cenie - 50%? To już możliwe!

    Pamiętamy lata, gdy na rynek zaczęły trafiać regenerowane tonery i tusze. To był przełom w branży, szczególnie wpływający na pozycję producentów urządzeń drukujących. Coś co było rewolucją kiedyś, dokonuje się ponownie w nowej formule. Świat urządzeń drukująco- kopiujących MFP po raz kolejny przechodzi przełom.

    Więcej…