Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Activejet, lider rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych oraz producent wysokiej jakości produktów oświetleniowych, wystartował z kampanią wizerunkową, której twarzą jest znana prezenterka Agnieszka Hyży.

Kampania pod hasłem „Świetlna myśl!” ma na celu zwrócenie uwagi, że marka Activejet to obok materiałów eksploatacyjnych również bogaty asortyment produktów oświetleniowych.
W portfolio marki znajdują się między innymi źródła światła LED w barwie ciepłej, zimnej i neutralnej, produkty designerskie takie, jak dekoracyjne taśmy LED, kinkiety, lampki nabiurkowe, dekoracyjne oprawy LED, a także energooszczędne świetlówki kompaktowe. Cechuje je najwyższa jakość, energooszczędność, a dodatkowo dają wiele możliwości do kreatywnej i nowoczesnej aranżacji wnętrz, co stanowi motyw przewodni kampanii.

- Współpraca z Agnieszką Hyży to wyjątkowe wydarzenie w historii naszej marki. Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na zaangażowanie ambasadora. Zależało nam na wyborze osoby, która przekona naszych klientów, że za pomocą produktów oświetleniowych Activejet można stworzyć wyjątkowe aranżacje wnętrz i całkowicie odmienić charakter mieszkania – mówi Dominika Kopycka, Non-Food International Business Development Director w spółce Action S.A, do której należy marka Activejet.

Zaplanowane do końca bieżącego roku aktywności obejmują działania w prasie, w kanałach społecznościowych Facebook i Instagram oraz silne wsparcie PR. Za strategię, kreację  i realizację kampanii odpowiada agencja Communication Lab.

 

Wybrane ogłoszenia

Poszukiwany pracownik do sklepu.
Idealne do malowania także pisanek.
Poszukiwany handlowiec na rynek tradycyjny do obsł ...
100 chusteczek w wygodnym opakowaniu.
Totalna nowość w marce ESCUELA!
Poszukiwany/ poszukiwana!
Kredki Alpino przetestowane - są świetne!
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Czasami rysowanie jest najlepszym sposobem pracy!

    Nieważne czy jesteś wzrokowcem, słuchowcem czy kinestetykiem - na pewno w Twoim życiu wielokrotnie zdarzył się dzień, gdy niezbędne było robienie notatek podręcznych. A owszem, obecnie nowe technologie umożliwiają robienie ich bezpośrednio w naszych smartfonach, jednak nie zawsze jest to możliwe. Przykład? Wyobraź sobie, że ugniatasz ciasto a dzwoni ważny klient i podaje Ci ważną informację. No cóż...konsternacja. Albo brudzisz swój telefon, albo po prostu notujesz ją w zeszycie.

    Więcej…  
  • 20-lecie firmy Trotec

    W rekordowym czasie - nieprzekraczającym 20 lat, Trotec Laser GmbH z powodzeniem wyrósł ze start-upu na światowego lidera urządzeń laserowych do cięcia, znakowania i grawerowania. Firma i zespół ją tworzący przeszli drogę z “kontenera rozwoju i badań” do siedziby międzynarodowego przedsiębiorstwa znajdującej się w nowoczesnym, ekologicznym budynku w Górnej Austrii.

    Więcej…