Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Rafcom istnieje na rynku od września 2005 roku. Swoją działalność rozpoczął od hurtowej sprzedaży tonerów i tuszy (oryginalnych oraz ich zamienników) do drukarek laserowych, atramentowych i kopiarek. Stałe powiększanie swojej oferty, oraz znaczne poszerzenie rynków zbytu spowodowało, że w dniu 5 grudnia 2016 roku otwarty został kolejny oddział firmy w Polsce.

- To już czwarty punkt handlowy naszej firmy mieszczący się poza Warszawą. Tym razem jednak zawitaliśmy na północy Polski, bo w samym sercu Gdańska. - informuje Rafał Ziółkowski, właściciel firmy Rafcom. 

Dotychczasowo ulokowane oddziały - we Wrocławiu, Krakowie i Katowicach zapewniały bardzo szybkie sprostanie oczekiwaniom klientów z południowej części naszego kraju. W związku z tym jednak, że marki Prism oraz Cleverton w bardzo szybkim tempie zyskują swoich stałych klientów na terenie całego kraju, niezbędnym elementem strategii warszawskiej firmy była dywersyfikacja rynkowa.

- Gdańsk to idealna lokalizacja do naszych działań. - zapewnia z kolei Paweł Piórkowski, Dyrektor Zarządzający firmy Rafcom. - To właśnie na północy w tak szybkim tempie rozwija się sprzedaż naszych produktów - dodaje.

Nowy oddział firmy Rafcom znajduje się pod adresem:

Biuro handlowe - Gdańsk:

ul. Grunwaldzka 212 lokal nr 5.13, Company House 80-236 Gdańsk

 

Pozostałe punkty to:

Biuro handlowe - Katowice:

Adres: ul. Kolista 25, pok. 237, 40-486 Katowice

Biuro handlowe - Kraków:

Adres: ul. Ogłęczyzna 20 pok 12 – I piętro , Triforium Office Park, 31-589 Kraków

Biuro handlowe - Wrocław:

Adres: Traugutta 57/59, budynek nr 4, 50-418 Wrocław
 

Wybrane ogłoszenia

Nowe tonery do drukarek Canon.
Pastelowa plastelina od JOVI.
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Kawa wygodnych opakowaniach o pojemności 250g
BLOCZEK D.RECT 75x75mm 9x25K MAGIC TODAY
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Firma Gross Wazia z siedzibą w Łodzi szuka pracown ...
Firma Gross Wazia z siedzibą w Łodzi szuka osoby n ...
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.
Nowy produkt w ofercie.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Malujemy pirata z marką JOVI - instruktaż krok po kroku

    Co jakiś czas prezentujemy Wam wykorzystanie produktów marki JOVI do malowania twarzy. W związku z premierą zupełnie nowego zestawu farbek przygotowaliśmy dla Was tutorial, jak namalować pirata. Wierzymy, że jesteśmy dla Was inspiracją.

    Więcej…  
  • Ociągasz się z płatnościami? Zapłacisz wyższy podatek dochodowy

    13 listopada tego roku wraz z innymi regulacjami w ramach tzw. pakietu wierzycielskiego, wchodzi w życie możliwość wpisywania dłużnika do Rejestru BIG już po 30 dniach od terminu płatności, zamiast po 60 dniach. W ramach regulacji pakietu wierzycielskiego od przyszłego roku mają też rozpocząć działanie dwa rejestry ograniczające ryzyko podjęcia współpracy z problematycznymi firmami.
    Więcej…