Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Z dniem 2 stycznia 2017 roku zaszły zmiany w firmie zajmującej się sprzedażą produktów marki Inkdigo. W związku z szybkim rozwojem oraz chęcią zwiększenia transparentności i profesjonalizmu w prowadzeniu biznesu, powstał E-SMART Digital Media Spółka Akcyjna. Jednocześnie informujemy, że Smart Digital Media Sp. Z o. o. Sp. Komandytowa będzie prowadzić swoją bieżącą działalność biznesową.

Jak informuje Daniel Paciorek, Business Development Manager, wszystkie dotychczasowe warunki handlowe oraz finansowe zawarte przed drugim stycznia z Partnerami Biznesowymi pozostają bez zmian.

Siedziba firmy nowo powstałego podmiotu także nie ulega zmianie i mieścić się będzie przy ul.Lwowskiej 34 w Chorzowie. 

Tym samym nowy podmiot gospodarczy -  E-SMART Digital Media Spółka Akcyjna - rozpoczyna bardzo aktywną działalność zdobywając co raz to nowsze rynki dystrybucyjne marki Inkdigo. 

Nowa działalność to także nowe wymagania. Zaledwie po 3 dniach od rejestracji spółki zdobyła ona certyfikat ISO PN-EN ISO 9001:2009 / PN-EN ISO 14001:2005 / PN-N-18001:2004 obejmujący następujący zakres operacji w ramach naszej działalności:

 • Projektowanie,
 • produkcja,
 • testowanie oraz
 • dystrybucja materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kopiarek, faksów i urządzeń wielofunkcyjnych.  

 

Gratulujemy!

Wybrane ogłoszenia

Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Szeroka oferta breloczków
Ogromna paczka kredek
Przepiękna seria artykułów szkolnych.
Kolorowe maseczki w dwóch rozmiarach.
Wesołe hitowe emotikonkiWesołe hitowe emotikonki
Sprzedam22 (sugerowana cena detaliczna) PLN
Hitowe Emotikonki to obecnie najprzyjemniejszy pre ...
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Przyłbica CRESCOPrzyłbica CRESCO
Sprzedam6,50 PLN (brutto)
Produkt wyprodukowany w Polsce.
Nowa oferta marki JOVI
Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.
Elegancka kolekcja do biura i szkoły.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Zabawa (nie) tylko dla dorosłych

  Gdyby nie nasza branża nie byłoby kolorów. To dzięki dostawcom artykułów do rysowania i malowania możemy nasze myśli i marzenia wyrażać w formie rysunki. A co jeśli taki rysunek dodatkowo byłby elementem kreatywnej terapii odstresowującej nas?

  Więcej…  
 • Kreatywnie z JOVI

  Właśnie jesteśmy przed największymi targami kreatywnymi w Europie. Creativeworld to trend, który co roku się rozwija. Za nim idzie także działalność firmy Mer-Plus, która na bieżąco do swojej oferty wprowadza produkty godne uwagi. 

  Więcej…