Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna nowość w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Najszersza na rynku oferta torebek jednokolorowych.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Siódma edycja Wieczoru Branżowego Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych była szczególnym wydarzeniem dla Zarządu i Członków Izby. Dokładnie 16 lutego br. PIAP obchodził 10-lecie istnienia organizacji na rynku. Wieczór Branżowy PIAP stał się więc doskonałą okazją do uczczenia tego szczególnego wydarzenia.

- Bardzo cieszy nas coraz większa popularność Wieczoru Branżowego PIAP, z roku na rok wydarzenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony firm Członkowskich. W tym roku z uwagi na przypadający Jubileusz 10-lecia Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych staraliśmy się, aby wydarzenie było szczególnie uroczyste i zapadło uczestnikom na długo w pamięci. Wieczór Branżowy Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych po raz kolejny udowodnił jak istotna jest integracja firm z branży. Miła atmosfera, rozmowy prywatne i biznesowe pozwalają lepiej poznać się firmom zrzeszonym w PIAP. Po raz kolejny formuła wydarzenia sprawdziła się w 100% - mówi Katarzyna Wojniak, Dyrektor Biura Zarządu PIAP.

Wieczór Branżowy PIAP i Jubileusz 10-lecia Izby odbył się w Restauracji STIXX BAR&GRILL w Warszawie.

Gospodarzami wydarzenia były firmy: Polska Izba Artykułów Promocyjnych, 12M Alicja Wąsowska, Agencja Reklamowa Brandgraf, ASGARD Sp. z o.o., AWIH Zbigniew Zieliński, Brandfathers Group Sp. z o.o.,CAPIRA Sp. z o.o.,Sp.K., CiTRON GROUP, Guapa Produkcja Sp. z o.o., Macma Polska Sp. z o.o., Mid Ocean Brands Polska Sp. z o.o., Maxim Ceramics Sp. z o.o., Sp .K, Mount Blanc Sp. z o.o., SDX Towels Sp. z o.o., Texet Poland Sp. z o.o..

- Dziękuję Polskiej Izbie Artykułów Promocyjnych za zaproszenie naszej firmy do świętowania wieczoru branżowego połączonego z 10-leciem istnienia PIAP-u , które odbyło się w tak zacnym gronie firm z branży. Dla mnie, jako nowego członka to wspaniałe wydarzenie, które dało mi możliwość personalnego poznania właścicieli firm, nie tylko od strony służbowej, przy lampce dobrego wina, pysznym jedzeniu i wspaniałych doznaniach muzyczno-tanecznych w przemiłej, karnawałowej atmosferze. To również doskonała okazja do świętowania okrągłych rocznic firm i ich uhonorowania, jak również poznania dobrych i słabszych aspektów branży. Jestem mile zaskoczona życzliwością gości, a cała impreza to prestiż istnienia organizacji. Jestem zaszczycona przystąpieniem do jej grona - mówi Joanna Wołczyk, właścicielka agencji K2-DESIGN.

Podczas wydarzenia odbyła się uroczysta Gala PIAP w trakcie, której reprezentanci Zarządu PIAP zainaugurowali oficjalnie Jubileusz 10-lecia Izby - był tort, życzenia i podziękowania. Polska Izba Artykułów Promocyjnych podczas wieczoru otrzymała liczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów od samych Członków Izby jak również od przedstawicieli targów i mediów branżowych.

- Serdecznie dziękujemy za wszelkie gratulacje i pamiątkowe statuetki! Te wszystkie bardzo miłe gesty, nie pozwalają nam zapomnieć po co nasza organizacja istnieje. Z roku na rok rośniemy w siłę i stanowimy coraz mocniejszy głos branży - mówi Katarzyna Wojniak.

Podczas części oficjalnej Wieczoru Branżowego PIAP tradycyjnie wręczono statuetki z okazji okrągłych Jubileuszy firm Członkowskich. Jubileusze 2017 świętowały firmy: Texet Poland Sp. z o.o.(10 lat), Daicon Sp. z o.o. Sp.k.-Reklamowe24 (10lat), Mart's Martyna Konowrocka (10 lat), Gratisownia.pl (10 lat), Art Open Studio Reklamy (10lat), EBLIS B&L (15 lat), Polibiuro Agencja Reklamowa (15 lat), ITAMAR Group Sp. z o.o.(15 lat), GJC Inter Media Sp. z o.o.(15 lat), Słodkie Upominki (20 lat), P.P.U.H. Ultrek (25 lat), Firma Kulik Sp. j.(25 lat), Gatex Sp. z o.o.(25 lat), HAPPY GIFTS EUROPE (25 lat), Stefania Zakład Galanterii Skórzanej (25 lat), Raster R. Nowak i S-KA sp. j (25 lat), Kleen-Tex Polska Sp. z o.o. (50 lat).

Zdjęcie użytkownika Scann.R - najlepszy magazyn branży Papier Biuro Szkoła Zabawki. 

Zarząd Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych raz jeszcze składa serdeczne gratulacje wszystkim Jubilatom PIAP i dziękuje Sponsorom i wszystkim uczestnikom Wieczoru Branżowego PIAP 2017.

- W PIAP jesteśmy od samego początku, uczestniczyliśmy chyba we wszystkich dotychczasowych imprezach, jednak jubileuszowy event z okazji 10-lecia był absolutnie wyjątkowy pod każdym względem. Jesteśmy zbudowani, że branża integruje się w sposób tak fajny i skuteczny. To tytaniczna praca, która po 10 latach wydała owoce. Dziękujemy za piękny wieczór. Najszczersze wyrazy uznania dla Pani Dyrektor oraz Pani Prezes i całego Zarządu. Jesteśmy przekonani, że członkostwo w PIAP to powód do radości i dumy – podkreślają Artur i Ewa Ogiegło z Agencji Reklamowej Artigraf.


FOTORELACJA Z WIECZORU BRANŻOWEGO PIAP 2017, JUBILEUSZ 10-LECIA PIAP

Wybrane ogłoszenia

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.
Najszersza na rynku oferta torebek jednokolorowych ...
Nowe tonery do drukarek Canon.
Poszukiwani handlowcy!
Kreatywna zabawa dla każdego.
Poszukujemy osoby chętnej dołączyć do naszego zesp ...
Nowa oferta marki JOVI.
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.
Książki do zabawy Moja Magiczna garderoba.
Zakreślacz FLUO'PEPS PASTEL.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • INQprint świętuje Dzień Kobiet

    3 marca ruszyła kolejna akcja prezentowa w firmie NM Revolution s.c, która jest właścicielem marki INQprint. To całkiem nowa seria materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących, która ponad rok temu trafiła na rynek.

    Więcej…  
  • Grzechy główne przy wypełnianiu CV

    Wiemy, że nasza branża nie narzeka na bezrobocie, a raczej na brak pracowników. Od kilku miesięcy usilnie, z większym lub mniejszym skutkiem, poszukiwani są handlowcy, osoby twórcze i ze świeżym spojrzeniem na biznes. Są też jednak tacy, którzy dzwonią do nas, że trafili na złe stanowisko. Że ich miejsce jest zupełnie gdzie indziej. Czemu ich tam nie zapraszają? Być może przyczyna tkwi w złym CV.
    Więcej…