Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.

Polecamy

Kredki Colorpeps Monster trójkątne 24 kol MAPED

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Informujemy, że rada nadzorcza niemieckiej firmy Faber-Castell AG podjęła decyzję w sprawie następcy zmarłego w ubiegłym roku hrabiego Antona-Wolfganga von Faber-Castell. Daniel Rogger został mianowany Dyrektorem Generalnym Faber-Castell z dniem 1. czerwca 2017. W ubiegłym roku rada nadzorcza wraz z rodziną Faber-Castell po raz pierwszy zdecydowała o obsadzeniu wakatu rodzinnej firmy kierownikiem zewnętrznym.

Daniel Rogger (49 lat) jest obywatelem Szwajcarii i studiował administrację biznesu na Uniwersytecie w St. Gallen. Jest międzynarodowym, doświadczonym menedżerem w dziedzinie produktów markowych i branży towarów luksusowych, zajmował liczne stanowiska kierownicze, m.in. w Swatch Group i grupie Richemont. Ostatnio pełnił funkcję Dyrektora Generalnego Silhouette International Schmied AG.

- Uważnie szukaliśmy odpowiedniego kandydata i jesteśmy pewni, że podjęliśmy właściwą decyzję powołując Daniela Roggera -, powiedział Gerhard Berssenbrügge, przewodniczący rady nadzorczej.  - Pan Rogger spełnia nasze kryteria nie tylko ze względu na wieloletnie doświadczenie w pracy na najwyższych stanowiskach kierowniczych w firmach działających na skalę globalną, ale także ze względu na cenne doświadczenia, które zdobył zwłaszcza w regionie Azji. Poza tym, z jego osobistą uczciwością, doskonale pasuje do wartościowej kultury korporacyjnej naszej firmy -, stwierdzili hrabina Mary von Faber-Castell oraz hrabia Charles von Faber-Castell jako przedstawiciele akcjonariuszy.

Syn Anton-Wolfganga, hrabia Charles von Faber-Castell, jest obecnie odpowiedzialny za globalne operacje w strategicznym znaczeniu segmentu premium.

 

Wybrane ogłoszenia

Poszukiwani handlowcy!
Produkcja: Polska!!
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Maseczka ochronna 2 warstwowa z fizeliny
Upominek dla wyjątkowej osoby.
Idealny dla kobiety.
Kolejna 'gwiazda' w ofercie firmy SADPEX.
Idealny prezent dla kolekcjonerów.
OBROTOWA GUMKA SZKOLNA ZENOA MAPED
Nowe tonery do drukarek Canon.
Ręcznie malowane torebki okolicznościowe.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Wystartowały Wirtualne targi branżowe!!

    Wirtualne targi są organizowane przez Grupę CX od 3 sezonów. Ich pierwsze uruchomienie w 2018 r. było możliwe dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas prowadzenia Platformy do sprzedaży w internecie. Wirtualne targi są z nią połączone, np. jeśli sklep ma aktywne konto na Platformie, to zamówienie złożone na Wirtualnych targach znajdzie się tam w historii zamówień.

    Więcej…  
  • Videoreportaż z sezonu gwiazdkowego w ABRO

    Jak co roku w Hotelu Trylogia w podwarszawskiej Zielonce odbyły się targi "Gwiazdka 2015" organizowane przez hurtownię ABRO. W jednodniowym spotkaniu swoją ofertę oraz nowości na nadchodzący sezon prezentowy przygotowały największe firmy z naszej branży. 

    Więcej…