Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

Na każdą okazję.

Polecamy

Dla pasjonatów pięknych widoków.

Subskrypcja

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Pop it i inne sensoryczne silikonowe zabawki przejęły właśnie TikTok'a i szkolne place zabaw. Czy to przemijająca moda, pomoc w koncentracji, czy jedno i drugie?

Zapewne wielu z nas przynajmniej raz w życiu było zafascynowanych folią bąbelkową, dlatego sukces tej nowej zabawki nie jest aż tak zaskakujący. Dzięki firmie ROZETTE po raz kolejny hit światowy trafia na polski rynek. 

Pop it - bo o nim mowa to silikonowa zabawka, która pierwotnie miała odstresowywać a finalnie stała się numerem jeden w domu każdego dziecka. Jaki jednak był zamysł powstania tego gadżetu?

Jak wiemy wiercenie się/ bawienie się "czymkolwiek" jest dość powszechne wśród najmłodszych, a fakt, że staje się to coraz bardziej problematyczne, doprowadziło to do wzrostu innowacyjności produktów takich jak pop it. To nic innego jak "folia bąbelkowa" wielokrotnego użytku. Silikonowe bąbelki, które tak jak w folii strzelają, zostały tak zaprojektowane, aby nas odstresowywać.

Kwadrat Zabawka Sensoryczna Antystresowa Pop It Bohater inny


Eksperci twierdzą, że odpowiednie rodzaje zabaw manualnych mogą pomóc dzieciom skupić się i zarządzać swoimi emocjami. 


Co robisz podczas stresu? Czym się bawisz podczas rozmowy telefonicznej? Często ludzie używają po prostu tego, co jest pod ręką - spinacza do papieru, pamięci USB, rękawa, kawy na wynos, palą papierosa lub obgryzają paznokcie. Tłumaczą takie zachowanie tym, że taka zabawa czymkolwiek pomaga im odwracać uwagę i skupiać się, a także twierdzą, że daje szansę im się uspokoić lub radzić sobie z uczuciami takimi jak złość.

Dzieci nie są wyjątkiem. Niestety nadal nie przeprowadzono jeszcze wystarczających „naukowo rygorystycznych badań” nad zabawkami typu fidget spinner czy pop it, ale są jednak studia z dziećmi i ich opiekunami na temat zabaw manualnych, które sugerują, że „właściwe rodzaje zabaw wydają się pomagać dzieciom w skupieniu się i zarządzaniu emocjami”.

Rzeczywiście, zabawki typu pop it są już od jakiegoś czasu dostępne dla dzieci do celów terapeutycznych. Niektórzy terapeuci zalecają także tego typu sprzęt typu fidget spinner (hit zeszłego roku) dla osób z ADHD, z zastrzeżeniem, że urządzenia te nie przyciągają uwagi innych ludzi ruchem lub hałasem. 

Do końca nie wiadomo skąd takie gadżety zyskują tak dużą popularność. Wchodzą na rynek, robią rewolucję wśród zabawek i znikają. Jak będzie z Pop it - zobaczymy.

Od Kingi Stefańskiej-Boszhard, właścicielki firmy ROZETTE, która do Polski wprowadziła ten gadżet, słyszymy, że to prawdziwy hit tego sezonu, więc mieć go musi każde dziecko.

Na rynku jego określenie jest różne. Profesjonaliści nazywają je antystresową sensoryczną zabawką. Inni określają mianem - Push Pop Bubble Fidget. Ale nazwa Pop It przyjęła się najbardziej. 

A Ty masz już swój Pop It?


Kwadrat Zabawka Sensoryczna Antystresowa Pop It Marka inna

Push  Bubble Fidget (Pop It) daje tę niezwykłą satysfakcję, która towarzyszy dźwiękowi pękającego pęcherzyka powietrza. Dzięki zabawce sensorycznej doświadczysz uczucia odprężenia i rozluźnienia, które pozwala odreagować cały stres i wyciszyć emocje.

WŁAŚCIWOŚCI PRODUKTU:

 • łagodzenie stresu
 • bąbelki - ich naciśnięcie generuje delikatny trzask jak w przypadku pstrykania folią bąbelkową. Po wyciśnięciu całej powierzchni wystarczy odwrócić zabawkę i klikać od nowa
 • produkt wodoodporny
 • w ofercie firmy ROZETTE szeroka gama kolorystyczna
 • dostępne różne kształty

Dystrybutor: ROZETTE

Wybrane ogłoszenia

Płyny do czyszczenia sprzętu elektronicznego.
Recenzja stworzona przez Olę z : https://www.faceb ...
Nowość w ofercie Mer-Plus.
Elegancko kieszonkowy kalendarz.
Do szybkiego i efektywnego usuwania kurzu oraz inn ...
Cienkopis do szkiców, pisania i kreślenia
Na każdą okazję.
Wesołe, miłosne o wersja "zrobione".
Pióra wieczne i kulkowe na naboje.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Action dystrybutorem rewolucyjnego gadżetu DJI Osmo Mobile

  Action, polski dostawca sprzętu IT, RTV/AGD i GSM poszerzył swoje portfolio o innowacyjne rozwiązania DJI, stając się tym samym dystrybutorem produktów tej marki w Polsce. DJI to marka dronów i kamer sportowych ze stabilizacją obrazu, zaliczana do segmentu premium.

  Więcej…  
 • Kinetyczny piasek może skutecznie pomóc w walce z chorobą Alzheimera.

  Na problemy poznawcze na świecie choruje ponad 36 mln ludzi. To przede wszystkim osoby dotknięte Alzheimerem, ale też chorobą Aspergera czy zespołem Downa. Choć nie wynaleziono jeszcze na nie lekarstwa, może im pomóc terapia polisensoryczna z wykorzystaniem produktów z naszej branży. 

  Więcej…